FORCELL F-GRIP S70M selfie stick tripod z pilotem na bluetooth

  • €23,68
  • St.

Profesjonalny selfie stick marki Forcell z funkcją statywu. Wyjątkowo długie ramię 70 cm pozwala na wykonywanie atrakcyjnych zdjęć i materiałów video, co czyni go doskonałym gadżetem dla podróżników oraz influencerów.

Dłuższe ramię - więcej możliwości!
Selfie stick wyróżnia się wśród innych produktów na rynku wyjątkowo długim zakresem ramienia - od 30 do nawet 70 cm! Dzięki temu możesz uchwycić na zdjęciu więcej osób oraz znacznie większy zakres tła niż przy użyciu standardowych tego typu produktów.

Szerokie zastosowanie dzięki statywowi
Wykorzystaj stabilny statyw, by tworzyć zdjęcia z odległości, nagrywać wideorelacje, transmisje online czy uczestniczyć w webinarach. Dzięki długiemu wysięgnikowi możliwe jest tworzenie materiałów także w pozycji stojącej, co jest szczególnie istotne w przypadku nagrywania biznesowych wystąpień czy prezentacji. Selfie stick posiada wyjmowany pilot Bluetooth, który pozwala na zdalne wyzwalanie migawki aparatu - wystarczy sparować pilot z telefonem i cieszyć się swobodą fotografowania. Pilot zasilany jest na wymienną baterię o długiej żywotności, dzięki czemu nie musisz pamiętać o dodatkowym ładowaniu pilota. Nóżki statywu są stabilne i wygodne w rozłożeniu. Pod spodem zostały wykończone antypoślizgową gumą, by zminimalizować ryzyko upadku.

Dostosowany do Twoich potrzeb
Głowica selfie sticka posiada pełną rotację 360 stopni. Możesz obracać telefon w pionie i poziomie, aby uzyskać najlepszy kąt i perspektywę. Zakres ramion zaciskowych jest na tyle szeroki, by mógł się w nim zmieścić niemal każdy smartfon dostępny na rynku. Selfie stick jest wygodny w użytkowaniu i łatwo się składa. Możesz go schować do plecaka lub torebki i zabrać ze sobą wszędzie. Można go również przewozić w bagażu podręcznym.

Profesjonalne narzędzie dla podróżników i influencerów
Jesteś profesjonalnym twórcą? Dzięki wbudowanemu adapterowi możesz poszerzyć możliwości swojego selfie sticka, dodając do niego dodatkową kamerę, np. GoPro. Zyskasz w ten sposób jeszcze lepszą jakość zdjęć i video, które przyciągną na twoje kanały dodatkową publiczność. Selfie stick jest także doskonały do wykonywania zdjęć wymagających długiego czasu naświetlania - w tym zdjęć wykonywanych nocą.


Specyfikacja:
Model: Forcell F-GRIP S70M
Rozmiar po złożeniu: 30,5 cm
Rozmiar po rozłożeniu: 70 cm
Waga: 154 g
Zakres ramion zaciskowych: 56–90 cm
Materiał: ABS + Aluminium
Bluetooth: 5.1
Zasięg Bluetooth: 10 m
Częstotliwość: 2402.0–2480.0 MHz
Częstotliwość centralna: 2441.00 MHz
Bateria: CR1632 120 mAh / 3 V