Turystyczna Kuchenka Gazowa BDZ.180-A

  • Add feedback:
  • Code: PAR_581286
  • Availability: None
  • €23.35
  • pcs.

Przenośna kuchenka gazowa BDZ.180-A to idealny sprzęt do gotowania w podróży. Posiada pojedynczy palnik zasilany butanem. Kuchenka jest nie tylko prosta w obsłudze, ale też lekka i kompaktowa – można ją łatwo przenosić i sprawdzi się w przypadku niewielkich przestrzeni, np. w małych kuchniach czy przyczepie kempingowej. Nadaje się do użytku zewnętrznego, m.in. podczas spotkań na świeżym powietrzu lub grillowania.

Ta kuchenka gazowa to doskonały sprzęt na wyjazdy kempingowe i spontaniczne wyprawy w ustronne miejsca. Palnik zasilany butanowym kartuszem umożliwia przygotowanie ciepłego posiłku, w tym ryby, makaronu czy zupy, albo zagotowanie wody, kiedy jesteś w drodze. Wbudowany uchwyt na naczynie oraz ociekacz gwarantują bezpieczeństwo i czystość podczas gotowania, a zastosowana osłona płomienia daje Ci pewność, że nawet przy silnych podmuchach wiatru ogień nie zgaśnie ani nie roznieci się. Dzięki intuicyjnej w obsłudze konstrukcji z łatwością włożysz lub wymienisz butlę gazową, a następnie rozpalisz palnik pokrętłem zapłonu. Niewielki rozmiar kuchenki pozwoli zaoszczędzić miejsce w bagażniku, więc bez problemu zabierzesz ją w dowolne miejsce.

Koniecznie przeczytaj dołączoną do urządzenia instrukcją obsługi, aby zapoznać się ze środkami bezpieczeństwa i poprawnym sposobem używania kuchenki.


Specyfikacja:
Zużycie gazu: 150 g/h
Nominalne ciepło doprowadzane: 1,9 kW
Rodzaj gazu: butan
Kategoria gazu: bezpośrednie zasilanie gazem
Wymiary: 355 × 305 × 100 mm
Waga: 1,9 kg (z wyposażeniem 2 kg)
Do zestawu nie dołączono kartusza.