FORCELL kabel Typ C do Typ C QC4.0 5A/20V PD 100W E-mark / 4K / Thunderbolt / 20Gbit/s C391 1m czarny

  • Add feedback:
  • Code: PAR_583342
  • Availability: None
  • €12.80
  • pcs.

Superszybki, multimedialny kabel do transmisji danych oraz ładowania urządzeń mobilnych, w tym laptopów. Posiada wbudowany chip e-mark. Dzięki funkcji 4K może być używany do łączenia komputera z projektorem, telewizorem czy monitorem 4K. Obsługuje najnowsze technologie ładowania, takie jak Quick Chrage 4.0 oraz Power Delivery. Zastosowane ekranowanie z aluminium zapewnia bezpieczną i niezakłóconą czynnikami zewnętrznymi pracę kabla. Maksymalna moc wynosi 100 W. 

Więcej niż ładowanie- Video 4K @ 60 Hz

Kabel nadaje się do połączenia komputera z wejściem USB-C z monitorem 4K czy też smartfona lub tabletu z telewizorem. Używaj, w domu, biurze, czy też podróży służbowej. Aby móc cieszyć się rozdzielczością 4K port USB-C w podłączonym urządzeniu  musi obsługiwać Display Alt Mode lub być kompatybilny z Thunderbolt 3.

Współpracuje z ładowarkami o mocy do 100 W

Szybka ładowarka to nie wszystko. Zasilacz dla wykorzystania potencjału swojej mocy potrzebuje odpowiedniego kabla, który podaje prąd o wyższym napięciu i tym samym skraca cza ładowania. Kabel Forcell C391 to akcesorium szczególnie polecane do pracy z szybkimi ładowarkami o mocy do 100 W. Przewód  może być wykorzystany do ładowania nowoczesnych smartfonów, ale także laptopów.  

Wbudowany chip e-mark

Kabel posiada wbudowany chip e-mark, który jest wymagany w kablach USB-C do USB-C obsługujących natężenie prądu 5 A. Z kablem Forcell C391 możesz być pewny, że używasz właściwego przewodu, jeśli twój zasilacz wymaga akcesorium  obsługującego takie parametry. Ponadto technologia e-mark umożliwia  wykorzystanie maksymalnej mocy danego przewodu.

Szybkie ładowanie smartfonów OPPO, Samsung, Xiaomi, Huawei, Vivo

Kabel umożliwia szybkie ładowanie w technologii Quick Charge 4.0, co oznacza, że zasilanie baterii  jest o 20% szybsze od poprzedniej wersji. Co więcej 5 minut ładowania ma umożliwić pracę urządzenia nawet przez 5 godzin. Prąd o natężeniu 5 A powinien umożliwić naładowanie smartphone’a do 50% w zaledwie 15 minut (w zależności od baterii urządzenia, modelu telefonu, użytej ładowarki). Ponadto kabel  wspiera szybkie metody ładowania stosowane przez różnych producentów telefonów: Quick Charge 4.0, Power Delivery  3.0,  OPPO SUPERVOOC, Huawei Super Fast Charging, Xiaomi Turbo Charge, Vivo FlashCharge, AFC.  

Wygodna praca ze smartfonem

Kabel ma długość 1 metra. Tym samym umożliwia wygodną pracę ze smartfonem zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Bezpieczeństwo

W kablu Forcell C391 zastosowane zostało ekranowanie z aluminium. Co to oznacza w praktyce? Kabel jest cienki, lekki i działa bez zakłóceń. Zastosowane uziemienie zapewnia ochronę przed zwarciami, przed skokami napięcia wszystkim urządzeniom przewodzącym prąd. 

Specyfikacja: 
Natężenie: 5 A
Moc: 100 W
Długość kabla:  1 m
Złącze: USB-C  do USB-C
Transfer plików: 200 Gbit/s