Uchwyt biurkowy z inteligentnym rozpoznawaniem twarzy i gestów P1

  • Add feedback:
  • Code: PAR_586345
  • Availability: None
  • €25.03
  • pcs.

Uchwyt biurkowy P1 z inteligentnym rozpoznawaniem twarzy i gestów oraz z automatycznym śledzeniem. Idealny do nagrywania, transmisji na żywo, vlogów, wideo rozmów.

Uchwyt posiada funkcję automatycznego śledzenia twarzy/ciała za pomocą technologii AI oraz obraca się w poziomie o 360°, odchyla się pionie w górę i w dół o 37°. System redukujący wstrząsy stabilizuje nagrywania wideo oraz zdjęcia. Pozwala na mocowanie telefonu zarówno w pionie jak i w poziomie, Uchwyt umożliwia oglądania filmów i seriali, prowadzenia rozmów czy prowadzenie transmisji na żywo bez konieczności trzymania smartfona w ręce. 

Został wykonany z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo jest bardzo lekki dlatego możesz zabrać go zawsze ze sobą i wykonać zdjęcia grupowe lub podczas podróży w pojedynkę.

Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z systemem iOS (10.0 i nowsze), Android (8.1 i nowsze) o szerokości 5-10 cm. Nie wymaga instalowania aplikacji. Posiada wbudowaną baterię, ładowaną przez port USB-C, Uchwyt można zamontować na statywie (standard ¼“). Dodatkowo, statyw łączy się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. 

Specyfikacja:
Łączność: Bluetooth v5.0
Czas pracy: 6-12 h
Obsługiwana szerokość smartfona: 50-100 mm
Pojemność baterii: 2000 mAh
Złącze: USB-C
Kabel: USB-A – USB-C
Wymiary: 170 x 95 x 95 mm
Waga: 250 g