BASEUS HUB adapter przejściówka Typ C do 2x USB 3.0 / RJ45 / HDMI 4K / PD / MicroSD/SD / Thunderbolt 3 MacBook Pro CAHUB-L0G

  • Add feedback:
  • Code: PAR_590818
  • Availability: None
  • €71.83
  • pcs.

Wielofunkcyjny hub Baseus Enjoyment 7w1 to urządzenie, za pomocą którego przekształcisz dwa porty USB-C aż w 7 złączy. Współpracuje z Macbook i innymi komputerami.

Każde dodatkowe złącze = więcej możliwości
HUB umożliwia korzystanie z 7 portów: 2x USB-A, 1x USB-C Power Delivery / Thunderbolt 3, 1x HDMI, 2x czytniki kart (TF / SD) i 1x RJ45 do podłączenia się kablowo do internetu.

2x USB 3.0
Hub oferuje 2 złącza USB 3.0. Dodatkowe 2 złącza to możliwość korzystania z większej możliwości akcesoriów współpracujących z twoim sprzętem. Podłączaj twardy, myszkę, klawiaturę, drukarkę, pendrive i wiele innych.

Podłączane do dodatkowego ekranu
Hub ma złącze HDMI, dzięki któremu możesz podłączyć do swojego urządzenia dodatkowe monitory, lub rzutnik i oglądać filmy lub wyświetlać prezentacje na większym ekranie. Złącze zapewnia obsługę obrazu o rozdzielczości do 4K 30 Hz.

Dwie karty pamięci
Hub ma 2 sloty na karty pamięci SD i microSD i umożliwia jednoczesny odczyt z obu kart. To bardzo wygodna funkcjonalność, która daje większą swobodę działania- ważne, bo większość adapterów na rynku nie zapewnia obsługi dwóch kart jednocześnie.

Ładowanie urządzeń
Adapter umożliwia podłączenie urządzenia do zasilania o mocy nawet 60 W. Możesz ładować swoje urządzenia podczas korzystania z laptopa w tym samym czasie. Stacja dokująca obsługuje szybkie ładowanie Power Delivery 60 W / Thunderbolt 3 przez USB-C.

Podłączenie do sieci za pomocą kabla
Adapter umożliwia podłączenie kabla internetowego. Działa on jak zewnętrzna karta sieciowa i zapewnia dostęp do szybkiego połączenia internetowego na poziomie 1 Gb/s.

Styl i elegancja
Aluminiowe, gładkie wykończenie dodaje najnowocześniejszej estetyki do domu lub biura, oferując jednocześnie niezrównaną trwałość.

Bezpieczeństwo korzystania
Adapter jest bezpieczny w użytkowaniu. Chroni podłączone do niego urządzenia m.in. przed zwarciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem. Profesjonalna i bezpieczna przejściówka Plug & Play (nie wymaga żadnych sterowników).

Specyfikacja:
Materiał: stop aluminium + TPE
Złącze: 2x USB-C
Porty:
- USB-C – Power Delivery 60 W, Thunderbolt 3 20 V / 3 A
- 2x USB-A 3.0 – 5 Gs/s
- HDMI – 4K 30 Hz 3D
- czytnik kart SD – 60 Mb/s
- czytnik kart microSD (TF) – 60 Mb/s
- RJ45 (Ethernet) – 1 Gb/s
Moc: 60 W
Wymiary: 116 x 30 x 11,6 mm
Wsparcie technologii szybkiego ładowania: Power Delivery 60 W, Thunderbolt 3