DUX DUCIS Hamo - futerał ochronny ze szkłem do Apple Watch Series 7/8/9 45mm czarny

  • Add feedback:
  • Code: PAR_593429
  • Availability: None
  • €7.43
  • pcs.

Futerał ze szkłem Dux Ducis Hamo do Apple Watch to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia pełną ochronę Twojego zegarka. Łączy w sobie luksusowe stalowe wykończenie, łatwość montażu i wygodę użytkowania. Wykonane z poliuretanu etui jest lekkie, elastyczne i bardzo odporne na uszkodzenia, a jego galwanizowana powierzchnia podnosi stopień ochrony.

Futerał cechuje się stylowym wyglądem - jego luksusowe stalowe wykończenie i minimalistyczna forma sprawiają, że staje się dodatkową dekoracją każdego zegarka. Jest to idealne rozwiązanie na biznesowe wyjścia i oficjalne spotkania.

Montaż etui jest bezproblemowy - po prostu wsuń go na kopertę zegarka. Dzięki temu nie ponosisz dodatkowych kosztów wizyty u specjalisty. Wykonane z poliuretanu, materiału lekkiego, elastycznego i bardzo odpornego na uszkodzenia, etui zapewnia pełną ochronę zegarka, w tym również jego ekranu.

Futerał wyróżnia się swoją galwanizowaną powierzchnią, która wygląda elegancko niczym wykonana ze szlachetnej stali czy złota. Ten proces nie tylko dodaje etui elegancji, ale również podnosi stopień ochrony.

Futerał ze szkłem Dux Ducis Hamo jest nie tylko stylowy i ochronny, ale także wygodny w użytkowaniu. Nie musisz go zdejmować, aby naładować zegarek, co dodatkowo ułatwia korzystanie z urządzenia.

Specyfikacja:
Model: Dux Ducis Hamo
Materiał: PC
Kompatybilność: Apple Watch