BASEUS parasol przeciwsłoneczny do samochodu rozmiar S C20656100111-00 czarno srebrny

  • Add feedback:
  • Code: PAR_593942
  • Availability: None
  • €31.31
  • pcs.

Osłona przeciwsłoneczna Baseus CoolRide Pro zapewni komfort i ochronę wnętrza Twojego samochodu dzięki innowacyjnej osłonie przeciwsłonecznej Baseus CoolRide Pro. Wyposażona w podwójną warstwę, nie tylko skutecznie blokuje promienie słoneczne, ale także obniża temperaturę wewnątrz pojazdu o nawet 35°C. Dodatkowo, jej uniwersalny rozmiar sprawia, że pasuje do większości samochodów.

Technologia dla komfortu: Baseus CoolRide Pro wykorzystuje zewnętrzną, odblaskową folię aluminiową, która doskonale odbija światło słoneczne. Wewnętrzna, czarna włóknina o dużej gęstości nie tylko chroni przed ciepłem, ale także zapobiega starzeniu się i pękaniu wnętrza auta. Dzięki tym innowacjom, podróżowanie samochodem podczas upałów staje się znacznie przyjemniejsze.

Przemyślana konstrukcja: Osłona jest zaprojektowana tak, aby idealnie przylegać do przedniej szyby, blokując tym samym promienie słoneczne. Elastyczne żeberka pozwalają na łatwe dopasowanie produktu do szyby. Co więcej, osłona posiada wycięcie z zapięciem na rzep, idealnie dopasowane do lusterka wstecznego.

Użyteczność w każdej sytuacji: CoolRide Pro to nie tylko ochrona przed słońcem. Zapobiega blaknięciu foteli i pękaniu plastików, co znacząco wydłuża żywotność wnętrza samochodu. Łatwość składania i rozkładania dzięki uchwytowi 360° sprawia, że jest niezastąpionym towarzyszem podczas każdej podróży.

Produkt dostępny również w większym rozmiarze L →  tutaj.

Specyfikacja:
Materiał: stop aluminium + dwuwarstwowy poliester
Kolor: czarny + srebrny
Rozmiar: S
Wymiary: 131 x 69 cm +/- 1-2 cm
Waga: ok. 390 g
Kompatybilność: większość samochodów