Futerał Armor Mag Cover kompatybilny z MagSafe do IPHONE 14 PLUS czarny

  • Add feedback:
  • Code: PAR_593835
  • Availability: None
  • €7.43
  • pcs.

Zapewnij swojemu smartfonowi wyjątkową ochronę dzięki etui Armor Mag Cover z kolorową, wzmacnianą konstrukcją o podwyższonych rantach, która zabezpiecza przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Produkt jest kompatybilny z technologią MagSafe umożliwiającą m.in. ładowanie indukcyjne.

Futerał Armor Mag Cover do iPhone’a to gwaracja wysokiej jakości materiałów oraz pełnej wygody. Obsługa innowacyjnej technologii MagSafe pozwoli Ci naładować telefon bez użycia kabli. Wbudowane w pierścień magnesy sprawiają, że nie musisz ściągać etui, aby uzupełnić baterię w telefonie indukcyjnie. Możesz też swobodnie używać magnetycznych uchwytów samochodowych, nie martwiąc się o solidność mocowania podczas jazdy. Co więcej, sam ring można swobodnie odchylić, tak aby służył jako stand.

Etui zostało wykonane z mocnego tworzywa sztucznego, które jest na tyle trwałe, że posłuży przez długi czas. Chroni telefon od niepożądanych skutków upadku z wysokości, a także powstaniem rys na gładkiej powierzchni (co dodatkowo gwarantuje wewnętrzna wyściółka). Podwyższone ranty wokół ekranu i wyspy aparatów zabezpieczają krawędzie smartfona.

Specyfikacja:

Materiały: PC + TPU
Obsługuje technologię bezprzewodowego ładowania MagSafe.