FORCELL kabel Typ C do Typ C QC4.0 3A/20V PD60W C338 2m biały

  • Add feedback:
  • Code: PAR_593921
  • Availability: None
  • €4.75
  • pcs.

Superszybki, multimedialny kabel do transmisji danych oraz ładowania urządzeń mobilnych, w tym laptopów. Obsługuje standardy szybkiego ładowania Quick Charge 4.0 i Power Delivery. Maksymalna moc wynosi 60 W. Zastosowanie miedzi oraz tworzywa sztucznego gwarantuje bezpieczną i niezakłóconą czynnikami zewnętrznymi pracę kabla. 

Współpracuje z ładowarkami do 60 W

Szybka ładowarka to nie wszystko. Zasilacz dla wykorzystania potencjału swojej mocy potrzebuje odpowiedniego kabla, który podaje prąd o równie wysokim napięciu i tym samym skraca cza ładowania. Kabel Forcell C338 to akcesorium szczególnie polecane do pracy z szybkimi ładowarkami o mocy do 60 W. Przewód  może być wykorzystany do ładowania nowoczesnych smartfonów, ale także laptopów.  

Szybkie ładowanie smartfonów OPPO, Samsung, Xiaomi, Huawei, Vivo

Kabel umożliwia szybkie, bezpieczne ładowanie w standardach Quick Charge 4.0 i Power Delivery, co oznacza, że zasilanie baterii  jest o 20% szybsze od poprzedniej wersji. Co więcej, 5 minut  ładowania ma umożliwić pracę urządzenia nawet przez 5 godzin.

Szybka transmisja danych

Nasz kabel ze standardem USB  3.2 Gen 2 umożliwia przesyłanie danych z prędkością 10 Gbps. Co to oznacza w praktyce? Z kablem C338 dwa razy szybciej prześlesz dane, naładujesz urządzenia niż z przewodem z wersją USB 3.0.

Wygodna praca ze smartfonem

Kabel ma długość 2 metrów. Tym samym umożliwia wygodną pracę ze smartfonem zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Bezpieczeństwo

Wykorzystane przy produkcji miedź oraz tworzywo sztuczne sprawiają, że kabel jest cienki, lekki i działa bez zakłóceń. Wbudowane zabezpieczenia gwarantują ochronę przed zwarciami, przed skokami napięcia wszystkim urządzeniom przewodzącym prąd. Produkt posiada również certyfikaty CE, RoHS i FCC.

Specyfikacja: 
Natężenie: 3 A
Moc: 60 W
Długość kabla: 2 m
Złącze: USB-C do USB-C
Wsparcie standardów szybkiego ładowania: Quick Charge 4.0, Power Delivery