Futerał Frost Mag Cover z ochroną aparatu kompatybilny z MagSafe do IPHONE 15 PRO MAX transparent

  • Add feedback:
  • Code: PAR_600345
  • Availability: None
  • €6.14
  • pcs.

Frost Mag Cover to transparentny futerał o matowym wykończeniu. Dzięki zastosowaniu solidnych materiałów etui zabezpiecza telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Jego dodatkową zaletą jest wsparcie MagSafe, które zapewnia wygodne ładowanie w każdym miejscu i czasie.

Matowy, transparentny design
Frost Mag Cover z matową powłoką to ochrona telefonu plus wyjątkowy design. Futerał jest transparentny, dzięki czemu pozwala zachować oryginalną estetykę urządzeń Apple i Samsung.

MagSafe – wygoda i bezpieczeństwo
Obsługa innowacyjnej technologii MagSafe pozwala ładować telefon bez użycia kabli. Wbudowane w pierścień magnesy sprawiają, że nie musisz ściągać etui, aby uzupełnić baterię w telefonie indukcyjnie. Możesz też swobodnie używać magnetycznych uchwytów samochodowych, nie martwiąc się o solidność mocowania podczas jazdy.

Ochrona ekranu i aparatów
Etui wykonane jest z solidnego tworzywa sztucznego PC i TPU, o średnim poziomie elastyczności – dla najlepszej ochrony telefonu. Jego dodatkową zaletą są podwyższone ranty wokół ekranu oraz zabudowana wyspa aparatów. Wszystko to chroni telefon przed różnego rodzaju uszkodzeniami, w tym powstawaniem rys i niepożądanymi skutkami upadków.