FORCELL F-AUDIO słuchawki bezprzewodowe / bluetooth stereo TWS CLEAR Sound białe

  • 125,81 zł
  • szt.

Słuchawki TWS Forcell F-Audio Clear Sound to synonim innowacji w dziedzinie audio. Zaawansowane funkcje gwarantują nie tylko wyjątkową jakość dźwięku, ale również wygodę i niezawodność, które z pewnością doceni każdy audiofil.

Aktywna redukcja szumów (ANC)
Ważną cechą Forcell Clear Sound jest technologia Active Noise Canceling (ANC), która zapewnia skuteczną redukcję hałasu z otoczenia, umożliwiając skupienie się na ważnych rozmowach i muzyce bez zakłóceń. To rozwiązanie jest idealne dla tych, którzy pracują w głośnych środowiskach lub często podróżują.

Czas grania ok. 6-8 godzin
Dodatkowo słuchawki – dzięki pojemnej baterii – oferują czas grania ok. 6–8 godzin i do 4 godzin na rozmowy, co oznacza, że użytkownicy mogą cieszyć się wyrazistym dźwiękiem bez konieczności częstego ładowania.

Ładowanie bezprzewodowe
Co więcej, słuchawki można ładować w sposób indukcyjny i nie trzeba mieć przy sobie odpowiedniego kabla. Funkcja ładowania bezprzewodowego to niezwykle wygodne rozwiązanie - aby uzupełnić energię w etui wystarczy umieścić słuchawki na ładowarce. O poziomie naładowania informują 3 diody LED.

Obsługa dotykowa
Intuicyjna obsługa dotykowa na słuchawkach umożliwia zarówno łatwe sterowanie muzyką oraz rozmowami, jak i aktywację funkcji ANC bez konieczności sięgania po telefon. To rozwiązanie jest idealne dla tych, którzy cenią sobie szybkość i wygodę użytkowania.

Specyfikacja:
Wersja Bluetooth: V5.3
Czas rozmowy: 4 godziny
Czas czuwania: 140 dni
Czas ładowania: 1,5 godziny
Pojemność baterii słuchawek: 40 mAh
Napięcie ładowania: DC 5 V
Zasięg transmisji: 10–15 m
Czas odtwarzania muzyki: 6–8 godzin
Pasmo przenoszenia: 20–20000 Hz
Aktywna redukcja szumów (ANC): tak
Pojemność baterii etui ładującego: 320 mAh
Kabel: USB-C