FORCELL F-DESIGN FA12 pasek / opaska do Apple Watch 38/40/41mm zólta

  • 26,52 zł
  • szt.

Pasek Forcell F-Design został stworzony z myślą o zegarkach Apple Watch 38, 40 i 41 mm. Wykonany z wysokiej jakości ekologicznego silikonu charakteryzuje się wytrzymałością dzięki dwóm utkanym bezszwowo warstwom, a ponadto zapewnia komfort noszenia przez cały dzień oraz wygodę regulacji. Modny design oraz dostępność w kilku kolorach sprawiają, że doskonale komponuje się z różnymi stylizacjami.

Wysokiej jakości silikon
Do produkcji paska wykorzystano przyjazny dla skóry i środowiska silikon, który jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda czy pot. Możliwość regulacji za pomocą stalowej sprzączki pozwala dostosować długość paska do obwodu nadgarstka. Ponadto charakteryzuje się długotrwałą elastycznością oraz wytrzymałością. Dzięki temu codzienne korzystanie jest w pełni wygodne i bezpieczne.

Kompatybilny z Apple Watch
Pasek Forcell F-Design wyróżnia się nie tylko modnym designem, ale też uniwersalnością. Można go nosić z dowolnym zegarkiem Apple Watch o kopercie 38, 40 lub 41 mm. Ponadto nada się do różnego rodzaju garderoby.

Specyfikacja:
Model: FA12
Materiał: silikon
Kompatybilność: Apple Watch (38/40/41 mm)
Kolory: niebieski, pomarańczowy, żółty, biały, czarny