FORCELL F-PROTECT Mirage kompatybilny z MagSafe do IPHONE 14 PRO jade marble

  • 52,34 zł
  • szt.

F-Protect Mirage wyróżnia atrakcyjny design i solidne wykonanie. Jego wyrazisty nadruk powstał w technologii 4D i pokryty jest dodatkową, transparentną warstwą, która nadaje mu trwałości i chroni przed ścieraniem. Nakładka jest wykonana z elastycznego silikonu, a podwyższone krawędzie na brzegach i wokół ramki aparatu chronią smartfona.

Unikalny nadruk 4D
Ponadczasowy nadruk wykonany w technologii 4D to jedna z cech charakterystycznych F-Protect Mirage. W ofercie dostępnych jest 9 oryginalnych wzorów, które przyciągają wzrok. Ponadto, nadruk pokryty jest dodatkową, transparentną warstwą, która chroni powierzchnię przed ścieraniem.

Trwały i elastyczny
Etui wykonane jest z elastycznego silikonu, ale solidny materiał to nie wszystko. Dla zwiększenia bezpieczeństwa telefonu wykorzystano dodatkową ochronę wyświetlacza w postaci podwyższonego rantu wokół ekranu i wyspy aparatu. Co więcej, brzegi futerału posiadają dodatkowe wzmocnienie, a jego wnętrze pokrywa miękka wyściółka, która chroni urządzenie przed zarysowaniem.

Wsparcie technologii MagSafe®
Wspierając technologię MagSafe, etui F-Protect Mirage upraszcza proces ładowania. Wbudowane magnesy utrzymują telefon na ładowarce bezprzewodowej, a kompatybilność z MagSafe umożliwia szybkie i efektywne ładowanie bez konieczności zdejmowania etui.

Specyfikacja:
Materiał: TPU i PET
Nadruk w technologi 4D: tak
Wsparcie ładowania bezprzewodowego: tak
Wsparcie MagSafe®: tak