FORCELL Carbon kabel USB do Micro 2,4A CB-03A czarny 1 metr

  • €5,81
  • St.

Szybki, multimedialny kabel do ładowania i transmisji danych. Zakończenia wtyków są wzmocnione metalowym oplotem, dzięki czemu jest w stanie przetrwać intensywne użytkowanie. Maksymalna moc wynosi 18 W.

Idealny kabel do współpracy z systemem Android Auto
Kabel Forcell CB-03A jest kompatybilny z systemem Android Auto. Wykorzystasz go w samochodzie obsługującym funkcję Android Auto przez przewód USB. Po podłączeniu możesz bezpieczne korzystać z telefonu: odbierać połączenia, słuchać muzyki.

Szybkie ładowanie i transfer plików
Kabel Forcell CB-03A obsługuje szybkie ładowanie o mocy 18 W. Jednak to nie wszystko. Wraz z naszym produktem możesz również dzielić się ważnymi plikami i dokumentami. Przesyłaj zdjęcia, filmy, pliki audio z urządzenia na urządzenie.

Złącze Micro USB
Kabel wykorzystasz do ładowania starszych telefonów, ale także power banków, e-papierosów, elektronicznych zabawek. Złącze Micro USB spotkasz nadal w wielu produktach elektroniki użytkowej.

Wygodna praca ze smartfonem
Kabel ma długość 1 metra. Tym samym umożliwia wygodną pracę ze smartfonem zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Super mocny, wytrzymały
Kabel Forcell CB-03A ma metalowy oplot, który czyni go bardziej odpornym na złamania i uszkodzenia. Dodatkowo ma zapobiegający się plątaniu splot. Gwarantujemy, że przetrwa nawet intensywne użytkowanie.

Bezpieczeństwo
Kabel ma funkcję ochrony przed przeładowaniem. Jest bezpieczny dla podłączanych do niego urządzeń.

Sportowy wygląd
Zastosowany wzór włókna węglowego sprawia, że przewód zyskuje sportowy wygląd. Akcesorium doskonale komponuje się z wnętrzem każdego auta. Kabel jest nie tylko praktyczny, ale stanowi także ekskluzywny gadżet motoryzacyjny.

Specyfikacja:
Rodzaj wtyku: USB - Micro USB
Moc: 18 W
Kolor: Czarny
Długość: 1 m
Współpracuje z systemem Android Auto