Futerał NITRO do IPHONE 13 PRO czarny

  • €6,96
  • St.

Hybrydowe etui Nitro z pancernym designem gwarantuje pełną ochronę telefonu w różnych sytuacjach. Wbudowany ring, którego namagnesowana powierzchnia sprawdza się z magnetycznymi uchwytami samochodowymi, pozwala pewniej utrzymać urządzenie, a do tego służy jako podstawka do oglądania filmów.

Pancerny wygląd futerału Nitro, utrzymany w ciemnej estetyce, z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym militarystyczny design. Wbudowany w tył etui magnetyczny ring ułatwia wygodne trzymanie telefonu i zabezpiecza go przed wyślizgnięciem się z ręki, a do tego może posłużyć jako podpórka podczas oglądania filmów. Sprawdzi się również w przypadku magnetycznych uchwytów samochodowych. 

Etui pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo smartfona i zapobiegać uszkodzeniom przy upadku z wysokości, a także powstawaniu rys podczas częstęgo używania. Do produkcji etui wykorzystano antywstrząsowe tworzywo TPU oraz trwałe PC, których połączenie gwarantuje nie tylko ochronę na najwyższym poziomie, ale też wieloletnią trwałość. Amortyzujące wnętrze futerału zabezpiecza obudowę smartfona przed zarysowaniami i rozkłada siłę uderzenia w taki sposób, że telefon pozostanie nienaruszony. Solidne krawędzie z wycięciami na złącza posiadają wzmocnione ranty, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie pozostanie osłonięte ze wszystkich stron.

Materiał: TPU + PC