DUX DUCIS PECC - Futerał ochronny na AirPods 3 - czarny

  • €9,24
  • St.

Dux Ducis Pecc to futerał ochronny typu armor, stworzony z myślą o zapewnieniu maksymalnej ochrony dla Twoich AirPods. Zaprojektowany z wysokiej jakości materiałów TPU i PC, futerał jest nie tylko trwały, ale również odporny na pot i odciski palców, co gwarantuje, że pozostanie czysty i przyjemny w dotyku przez długi czas. Dux Ducis Pecc oferuje pełną ochronę przed zadrapaniami, upadkami i uderzeniami, dzięki czemu możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich słuchawek.

Futerał składa się z dwóch części - pokrywy i korpusu, co ułatwia montaż lub demontaż, nie ograniczając przy tym dostępu do słuchawek. Możesz łatwo otworzyć pudełko z etui, by szybko wyjąć AirPods, kiedy tylko tego potrzebujesz. Precyzyjnie wycięte otwory zapewniają obsługę ładowania bezprzewodowego i przewodowego bez konieczności zdejmowania etui, a także nie blokują lampki kontrolnej ładowania, umożliwiając ci łatwe monitorowanie stanu baterii.

Dodatkowym atutem futerału Dux Ducis Pecc jest praktyczny haczyk, który umożliwia zawieszenie słuchawek na plecaku, breloczku do kluczy czy pasku. Dzięki temu masz stały dostęp do swoich AirPods, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Ciesz się niezawodną ochroną i wygodą w każdej sytuacji z Dux Ducis Pecc.

Specyfikacja:
Model: Dux Ducis Pecc
Materiał: TPU + PC