Montaż folii hydrożelowej na każdy telefon, smartfon, tablet w 10 minut od Ręki!

  • Add feedback:
  • Code: 40200
  • Availability: Exists Exists
  • €19.51 €14.39
  • pcs.

Alkom Serwis Telefonów Kraków - W naszym serwisie w Krakowie Zakładamy folie hydrożelowe za pomocą  profesjonalnego sprzętu – plotera, który pozwala szybko i precyzyjne dociąć do odpowiedniego rozmiaru oraz idealne dopasować folie hydrożelową do większości modeli telefonów, tabletów, zegarków a nawet wyświetlaczy w samochodach!

Zalety folii hydrożelowej w Akom Kraków
• Ultra cienka 0,15mm
• Wygodna i przyjazna w dotyku
• Bardzo dokładnie dopasowana
• Odporna na odciski palców
• Samoregenerująca się powłoka
Folia hydrożelowa - Przejrzystość w najlepszym wydaniu
Tradycyjne szkło hartowane zapewnia dobrą ochronę ekranu, ale często może być przeszkodą dla innych funkcji, takich jak odblokowywanie odciskiem palca. Hydrożelowa folia montowana w serwisie telefonów Alkom Kraków nie ogranicza funkcjonalności chronionego urządzenia. Jest odporna na tłuste ślady palców i działa jak powłoka oleofobowa dla wysokiej klasy szkła. Elastyczne materiały hydrożelowe zapewniają lepszą ochronę niż tradycyjne folie.
Po naklejeniu produkt zachowuje 98% przezroczystości wyświetlacza. Nawigacja dotykowa sprawia, że ekran jest gładki w dotyku, co czyni go doskonałym rozwiązaniem dla graczy. Produkt pokrywa cały ekran, łącznie z zakrzywieniami. Klej o wysokiej lepkości dobrze łączy folię z telefonem. Technologia Self Heal niweluje drobne zarysowania powstałe w wyniku użytkowania smartfona. Wszelkie pęcherzyki powietrza pozostałe po przyklejeniu folii do ekranu również znikną po kilku dniach.
Folia HYDROŻELOWA HD to niezwykle wytrzymała folia ochronna dostosowana do smartfonów, tabletów i smartwatchy. Wykonana z wyjątkowo odpornych materiałów używanych w lotnictwie wojskowym gwarantuje najlepszą ochronę wyświetlaczy przed zarysowaniami i uderzeniami. Folia jest niewidoczna na urządzeniu, dzięki czemu obraz jest wyraźny, a kolory przejrzyste. Folia HD posiada opcję regeneracji. Dzięki inteligentnym cząsteczkom wszelkie zarysowania powstałe na powierzchni folii są automatycznie likwidowane.

 

Folia Hydrożelowa Hoco HD - Wysoka elastyczność. Odporna na zarysowania, wstrząsy i eksploatację!

Folia HD Odporna na zarysowania i zużycie. W pełni przezroczysta, zapewnia doskonale krycie i dobrą przepuszczalność światła.

Wysoka elastyczność materiału kompozytowego gwarantuje wysokie napięcie, chroniąc tym samym przed zarysowaniami i wstrząsami. Naprawia drobne rysy w ciągu 24 godzin.

Specyfikacja:
Materiał: PVC
Rozmiary: 180 * 105 mm
Grubość: 0,13 mm