Futerał CLEAR CASE 1,5mm GRID do IPHONE 12 PRO transparent

  • 13,10 zł
  • szt.

Clear Case 1,5 mm GRID to transparentne etui z dodatkowymi wzmocnieniami na brzegach i ochroną aparatu. Jako niezwykle cienkie i elastyczne jest łatwe w montażu i doskonale dopasowuje się do dedykowanego modelu telefonu. Całość zyskuje wyjątkowy charakter za sprawą oryginalnego wzoru na boku futerału.

Cienki i elastyczny
Clear Case 1,5 mm GRID pozwala zachować oryginalny wygląd telefonu. Futerał jest przezroczysty, cienki (grubość 1,5 mm) i bardzo elastyczny. Bez problemu dopasowuje się do telefonu i jest łatwy w montażu.

Chroni ekran i aparat
Staranne wykończenie i zastosowane materiały – wytrzymałe TPU – to dodatkowe zalety Clear Case 1,5 mm GRID. Wzmocnienia na brzegach, podniesiony rant wokół ekranu i zabudowana wyspa aparatu gwarantują ochronę przed różnego rodzaju uszkodzeniami, w tym powstawaniem rys i niepożądanymi skutkami upadków.

Nie ślizga się w dłoni
Etui wykonano z przyjemnego w dotyku materiału, który ogranicza ślizganie się w dłoni – chwyt jest pewny, co zmniejsza ryzyko upuszczenia telefonu, a w konsekwencji powstania różnego rodzaju uszkodzeń.

Oryginalny design
Unikalny wzór na bokach futerału wyróżnia Clear Case 1,5 mm GRID od innych transparentnych modeli dostępnych na rynku. Nadaje on całości oryginalnego charakteru.

Specyfikacja:
Materiał: TPU
Grubość: 1,5 mm
Kolor: Transparentny