Futerał Roar Matte Glass Case - do Samsung Galaxy S22+ niebieski

  • 31,19 zł
  • szt.
    Niedostępny

Etui Roar Matte Glass to kompleksowa ochrona telefonu, stworzona z wysokiej jakości materiałów w estetycznym wydaniu. Futerał posiada wzmocnione ranty i całkowicie dopasowuje się do urządzenia, a powierzchnia z matowego szkła przeciwodblaskowego, pokrytego oleofobową powłoką, zabezpiecza telefon przed wstrząsami i zapobiega powstawaniu m.in. rys oraz odcisków palców.

Zapewnij swojemu smartfonowi całkowite bezpieczeństwo dzięki wyjątkowemu etui Roar Matte Glass. Produkt składa się z trzech warstw: wytrzymała obudowa z elastycznego TPU jest pokryta specjalną powłoką przeciwwstrząsową, a całość dopełnia matowe szkło przeciwodblaskowe z właściwościami oleofobowymi.

Oprócz wysokiej jakości materiałów futerał posiada też wzmocnione ranty, osłaniające wrażliwe miejsca urządzenia, a także miękką ramkę z powlekanymi przyciskami, która gwarantuje trwałą ochronę przed niepożądanymi skutkami wstrząsów, uderzeń czy upadków z wysokości.

Etui Roar Matte Glass jest nie tylko wygodne w użyciu, ale też bardzo stylowe. Matowa powierzchnia ze szkła doskonale odbija światło, a ponadto nie ostają się na niej żadne odciski palców, rysy, zabrudzenia czy drobinki kurzu, które mogłyby zaburzyć estetykę futerału.

Materiał: TPU