Leather Mag Cover kompatybilne z MagSafe do IPHONE 11 PRO MAX różowy

  • 42,05 zł
  • szt.
    Niedostępny

Elegancki futerał ze skóry ekologicznej, kompatybilny z technologią MagSafe. Użytkownikom iPhone 11 pozwala wykorzystać niektóre funkcje technologii MagSafe, jak możliwość jednoczesnego ładowania i korzystania z uchwytu magnetycznego. Występuje w kolorystyce zbieżnej z kolorystyką modeli iPhone.

MagSafe – wygoda i bezpieczeństwo
Technologia MagSafe, w którą wyposażone są iPhony serii 12 i nowsze, pozwala na szybkie ładowanie smartfona przy jednoczesnym użytkowaniu go. Większość futerałów nie obsługuje jednak tej technologii, co sprawia, że aby korzystać uchwytu samochodowego czy biurkowego, konieczne jest każdorazowe zdejmowanie etui ze smartfona. Nakładka Leather Mag Cover jest w pełni kompatybilna z technologią MagSafe – pozwala wygodnie umieścić i naładować smartfon w uchwycie lub powerbanku, bez korzystania z kabli.
Nakładka jest użyteczna również dla użytkowników iPhone seria 11, które oryginalnie nie wspierają technologii MagSafe. Dzięki nakładce, smartfona można użytkować z akcesoriami peryferyjnymi, jak uchwyty czy powerbanki i jednocześnie korzystać z funkcji bezprzewodowego ładowania i uchwytu magnetycznego.

Mocny pierścień magnetyczny
W porównaniu do podobnych produktów na rynku, Leather Mag Cover posiada wyjątkowo mocny pierścień magnetyczny. Ma to bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo – stabilny chwyt w uchwycie samochodowym daje pewność, że smartfon nie wypadnie podczas jazdy, a w uchwycie biurkowym lub selfie sticku zapewnia wygodne i komfortowe użytkowanie.

Design też jest ważny
Leather Mag Cover został wykonany z dbałością o detale. Pierścień magnetyczny został starannie ukryty pod materiałem, a skóra ekologiczna prezentuje się elegancko i nowocześnie. Kolorystyka futerałów została wybrana nieprzypadkowo – nakładka występuje w kolorach zbieżnych z kolorystyką modeli iPhone, co pozwala ją dopasować do wybranego modelu. Futerał zapakowany jest w estetyczne opakowanie.

Ochrona smartfona na najwyższym poziomie
Futerał zabezpiecza smartfona przed uszkodzeniami związanymi z codziennym użytkowaniem. Skutecznie chroni przed zarysowaniami, a podwyższone ranty wokół wyspy aparatu dodatkowo chronią obiektywy. Nakładka w środku jest wyłożona mikrofibrą, dla jeszcze lepszej ochrony delikatnej obudowy smartfona.

Produkt jest dostępny również w innych wariantach kolorystycznych.

W zależności od intensywności użytkowania produktu naturalnym dla zastosowanego materiału zjawiskiem może okazać się uwidocznienie się z czasem zarysu pierścienia magnetycznego. Jest to zjawisko naturalne i nie ma żadnego wpływu na funkcjonalność futerału, jest jedynie kwestią estetyczną.