Pudełko Personalizowane komplet (180x90x20mm)

  • 15,35 zł
  • szt.
    Niedostępny


Personalizowany komplet: opakowanie + tacka. Wykonane z twardej folii PCV, pudełko pozwala zachować elegancki wygląd prezentowanych produktów.

Konsumenci chętniej sięgają po ładnie zapakowane produkty, dlatego warto sprzedawać je w eleganckich opakowaniach. Dzięki opakowaniu oferowane produkty wyróżniają się na półce i zyskują elegancki wygląd.

Personalizowane opakowania pozwalają wyróżnić zarówno produkt, jak i markę.Zamawiając komplet: opakowanie + tacka, możesz umieścić na nim logo swojej marki, a także ułatwić klientom kontakt z Tobą poprzez zamieszczenie danych adresowych.

Opakowanie zawiera plastikowe wypełnienie (tackę), które sprawia, że produkt nie przesuwa się wewnątrz pudełka. Komplet wyposażono w eurozawieszkę dostosowaną do standardów wieszaków sklepowych, abyś mógł lepiej prezentować swoje produkty.


Jak zamówić spersonalizowane opakowania?
  1. Skontaktuj się ze swoim przedstawicielem handlowym, który przedstawi Ci szczegóły oferty. Możesz również zapoznać się z ofertą tutaj
  2. Po złożeniu zamówienia, otrzymasz od nas gotowy projekt w formie edytowalnego pliku, na którym możesz umieścić swój logotyp oraz dane kontaktowe.
  3. Zedytowany plik odeślij do nas
  4. Ciesz się jeszcze lepszą sprzedażą produktów w nowych opakowaniach!

Czas realizacji po zatwierdzeniu projektu: 6-8 tygodni
Minimalne zamówienie wynosi 10 000 sztuk.

Specyfikacja:
Materiał: twarda folia PCV
Wymiary opakowania: 180 (+20) × 90 × 20 mm
Wymiary wypełnienia (tacki): 180 × 90 × 15 mm
Wymiary wewnątrz wypełnienia (tacki): 150 × 80 mm