Forcell Flexible Nano Glass - szkło hybrydowe do iPhone 12/12 Pro

  • 19,34 zł
  • szt.

Nowoczesne, niepękające szkło hybrydowe Forcell Flexible. Posiada antybakteryjną powłokę Biomaster, która skutecznie usuwa drobnoustroje. Elastyczna konstrukcja sprawia, że szkło jest niezwykle łatwe w montażu.

Elastyczna hybrydowa konstrukcja = jeszcze większa wytrzymałość!

Podczas upadku szkło pochłania impet uderzenia i nie pęka, jednocześnie chroniąc wyświetlacz i Twoje dłonie. Dzieje się tak dzięki unikalnej hybrydowej konstrukcji: połączenie szkła hartowanego i folii PET sprawia, że szkło jest jednocześnie twarde i elastyczne – można je zagiąć nawet o 180 stopni!

Antybakteryjna powłoka chroni przed mikrobami

Biomaster jest substancją przeciwdrobnoustrojową, która zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed szkodliwymi bakteriami i mikrobami. Wytworzona w ten sposób powłoka antybakteryjna uwalnia jony srebra, które hamując rozwój bakterii, zapewniają skuteczną ochronę przed większością drobnoustrojów. Certyfikat potwierdzający działanie powłoki jest do pobrania na karcie produktu.

Doskonała współpraca z telefonem

Wysoka przejrzystość sprawia, że po założeniu szkła, jakość obrazu nie ulega zmianie, a cienka konstrukcja (tylko 0,3 mm!) nie pogrubia telefonu. Powłoka oleofobowa ogranicza powstawanie odcisków palców, które nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale także utrudniają pracę ze smartfonem.


Szkło dopasowane do Twojego modelu smartfona

Każde szkło posiada indywidualną, dostosowaną do wybranego modelu smartfona, konstrukcję. Precyzyjne wycięcia zapewniają swobodny dostęp do głośnika, mikrofonu lub przycisków, zależnie od designu telefonu. W przypadku modeli posiadających czytnik linii papilarnych, szkło doskonale współpracuje, zapewniając swobodne działanie.

Elastyczna konstrukcja zapewnia łatwy montaż

Montaż szkła Forcell Flexible jest niezwykle prosty - z powodzeniem poradzi sobie z nim przeciętny użytkownik. Domieszka folii PET sprawia, że szkło z łatwością się wygina i można je swobodnie dopasować do powierzchni ekranu. Zachęcamy do obejrzenia materiału video, na którym szczegółowo prezentujemy sposób montażu szkła.

Atest PZH, czyli produkt bezpieczny dla zdrowia i środowiska

Szkła Forcell Flexible posiadają atest higieniczny polskiego Państwowego Zakładu Higieny (PZH). W praktyce oznacza to pewność, że produkt, którego używasz, jest w pełni bezpieczny nie tylko dla Twojego organizmu, ale także środowiska naturalnego. Certyfikat do pobrania na karcie produktu.

Specyfikacja:

Materiał: szkło hartowane 9H + folia PET
Stopień pokrycia ekranu: pokrywa cały ekran
Klej: Na całej powierzchni
Grubość: 0,30 mm
Wygląd: transparentne
Powłoka oleofobowa: tak
Certyfikaty: Biomaster, PZH

W zestawie:

- szkło hybrydowe
- mokra ściereczka
- sucha ściereczka
- naklejki anti-dust
- ściereczka z warstwą Nano Coating