Futerał BREEZY do SAMSUNG S24 Plus zielony

  • 16,09 zł
  • szt.

Futerał Breezy to rozwiązanie łączące ochronę, funkcjonalność i stylowy design. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu cyrkulacji powietrza, zmniejszając ryzyko nagrzewania się telefonu. Dzięki perforowanemu wzorowi i wysokiej jakości tworzywu sztucznemu futerał nie tylko zabezpiecza telefon, ale także nie pogrubia go, zachowując jego smukłość. Został wykonany z jednego odlewu, do tego gwarantuje idealne dopasowanie oraz ochronę wyspy aparatu.

Perforowany, wykonany z jednego odlewu futerał Breezy zapewnia cyrkulację powietrza wokół telefonu. Dzięki temu zapobiega nagrzewaniu się urządzenia nawet w czasie intensywnego użytkowania. Pełne zabezpieczenie wyspy aparatów daje pewność, że nawet te wrażliwe elementy telefonu są odpowiednio chronione przed zarysowaniami, kurzem czy przypadkowymi uszkodzeniami. 

Co więcej, pozwala zachować jego oryginalną smukłość i estetykę. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o podwyższonej elastyczności, co ułatwia założenie na telefon i idealne dopasowanie. Sam materiał – jeszcze przed wykonaniem odlewu – jest barwiony na odpowiedni kolor w masie.