Futerał Electro Mag Cover kompatybilny z MagSafe do SAMSUNG S24 czarny

  • 25,58 zł
  • szt.
Etui ochronne do iPhone'a zaprojektowane z myślą o akcesoriach do Apple MagSafe®. Zapewnia pełną ochronę dla wyspy aparatu. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych. 

Futerał Electro Mag Cover do iPhone’a to gwarancja wysokiej jakości materiałów oraz pełnej wygody. Wykonany został z jednego odlewu.  Obsługa innowacyjnej technologii MagSafe® pozwoli Ci naładować telefon bez użycia kabli. Wbudowane w pierścień magnesy sprawiają, że nie musisz ściągać etui, aby uzupełnić baterię w telefonie indukcyjnie. Możesz też swobodnie używać magnetycznych uchwytów samochodowych, nie martwiąc się o solidność mocowania podczas jazdy.  

Futerał  chroni nie tylko obudowę telefonu, ale także zabezpiecza wyspę aparatu, oferując pełną jej zabudowę. Transparentny design z delikatnymi akcentami kolorystycznymi wokół pierścienia magnetycznego, wyspy aparatu oraz po bokach pozwala zachować oryginalną estetykę urządzeń Apple, dzięki czemu pozostanie stylowe jak wcześniej.

Zaokrąglone, podwyższone ranty osłaniają krawędzie smartfona, a niezbędne wycięcia ułatwiają dostęp do portów, dlatego z łatwością skorzystasz ze wszystkich funkcjonalności.

Specyfikacja:

Wykonane z jednego odlewu
Obsługuje technologię ładowania MagSafe®
Posiada osłonę wyspy aparatów