Skup urządzeń mobilnych

skup telefonów alkom

 

Zapraszamy!

Alkom serwis telefonów Kraków , 30-418 Kraków ul. Zakopiańska 115

/Przy pętli tramwajowej Borek Fałęcki/

Dogodny dojazd tramwajem oraz autobusem.

Idealny dojazd samochodem, miejsca parkingowe, brak strefy płatnego parkowania.

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 09:00 do 17:00

 

seriws-smartfonow.pl formularz kontaktowy

 

ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA!

 

 

ALKOM z Krakowa oferuje skup telefonów, smartfonów, tabletów i laptopów. Kierujemy swoją propozycję do firm, doradców biznesowych oraz osób prywatnych, które mają aparaty od operatorów komórkowych oraz kupione w ramach wolnej sprzedaży.

Aby skorzystać z naszej usługi, nie trzeba fizycznie pojawiać się w siedzibie firmy – po uprzednim ustaleniu warunków dogodnych dla obu stron możesz wysłać do nas sprzęt. Prowadzimy skup telefonów wysyłkowy i door to door. Należna zapłata zostanie przelana natychmiast na wskazane konto bankowe. Dbamy o to, aby każda transakcja przebiegała szybko i bezproblemowo, a w dodatku bez zbędnych formalności.

Nasz komis telefonów przyjmuje wszystkie nowe oraz większość używanych telefonów komórkowych, niezależnie od operatora (może być zarówno polski, jak i zagraniczny). Jedyny warunek jest taki, by urządzenie pochodziło z legalnej dystrybucji.

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszego skupu?

Sprzedaż starego, nieużywanego telefonu to sposób na zasilenie swojego portfela o nawet kilkaset złotych. W przypadku laptopów kwota ta może być jeszcze wyższa, w zależności od modelu i dokładnych podzespołów znajdujących się w urządzeniu. Co więcej, wizyta w naszym skupie pozwala na pozbycie się niepotrzebnego sprzętu, który zalega w domu. Takich urządzeń nie można wyrzucić wraz z innymi śmieciami.

Przekazanie używanych urządzeń w naszym skupie jest więc również ukłonem w stronę środowiska. To sposób na ponowne wykorzystanie sprzętu i surowców zastosowanych do jego stworzenia. Przyjmujemy także uszkodzone urządzenia, które da się naprawić. Prowadzimy bowiem serwis telefonów w Krakowie, w którym możemy od ręki usunąć usterkę i wymienić uszkodzone podzespoły na nowe.

Oferta dla doradców biznesowych i osób prywatnych

Zachęcamy do współpracy doradców biznesowych i Klientów indywidualnych, oferując skup nowych telefonów z rynku wtórnego. Nasza oferta spełnia oczekiwania Klientów, ponieważ płacimy najwięcej, a gdy w grę wchodzi większa liczba urządzeń, możemy osobiście dojechać w ustalone miejsce.

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa oraz instytucje – jesteśmy do Twojej dyspozycji w sytuacji, gdy potrzebna jest fachowa rada przy wymianie telefonów dla pracowników i pomagamy wybrać najkorzystniejszą finansowo propozycję. Aparaty użytkowane przez pracowników odkupujemy za gotówkę!

Działamy nie tylko jako komis telefonów – odkupimy od Ciebie również:

  • konsole do gier,
  • notebooki,
  • komputery,
  • sprzęt elektroniczny,
  • nawigacje GPS.

Więcej informacji udzielamy pod numerem 601-801-200. Zapraszamy do współpracy!