Skup Telefonów Kraków

skup telefonów alkom

 

Zapraszamy!

Alkom serwis telefonów Kraków , 30-418 Kraków ul. Zakopiańska 115

/Przy pętli tramwajowej Borek Fałęcki/

Dogodny dojazd tramwajem oraz autobusem.

Idealny dojazd samochodem, miejsca parkingowe, brak strefy płatnego parkowania.

Zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 09:00 do 17:00

 

seriws-smartfonow.pl formularz kontaktowy

 

ZAMÓW BEZPŁATNEGO KURIERA!

 

 

ALKOM z Krakowa oferuje skup telefonów, skup smartfonów, skup tabletów, skup laptopów kierujący swoją propozycję do firm, doradców biznesowych oraz osób prywatnych, które posiadają aparaty od operatorów komórkowych oraz w wolnej sprzedaży.

Aby skorzystać z naszej usługi nie trzeba fizycznie pojawiać się w siedzibie firmy – po uprzednim ustaleniu warunków dogodnych dla obu stron, możecie Państwo wysłać do nas sprzęt. Prowadzimy skup telefonów wysyłkowy, skup telefonów door to door. Należna zapłata zostanie przelana natychmiast na wskazane konto bankowe. Dbamy o to, aby każda transakcja przebiegała szybko i bezproblemowo, a w dodatku bez zbędnych formalności.

Nasz komis telefonów przyjmuje wszystkie nowe oraz większość używanych telefonów komórkowych, niezależnie od operatora (może być zarówno polski, jak i zagraniczny). Jedyny warunek jest taki, by urządzenie pochodziło z legalnej dystrybucji.

Oferta dla doradców biznesowych i osób prywatnych Zachęcamy do współpracy doradców biznesowych i Klientów indywidualnych, oferując skup nowych telefonów z rynku wtórnego. Nasza oferta spełnia oczekiwania Klientów, ponieważ płacimy najwięcej, a gdy w grę wchodzi większa ilość urządzeń możemy osobiście dojechać w ustalone miejsce.

Oferta dla firm Zapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa oraz instytucje – jesteśmy do Państwa dyspozycji w sytuacji, gdy potrzebna jest fachowa rada przy wymianie telefonów dla pracowników i pomagamy wybrać najbardziej korzystną finansowo propozycję. Aparaty użytkowane przez pracowników odkupujemy za gotówkę!

Działamy nie tylko jako komis telefonów – odkupimy od Państwa również:

  • Konsole do gier
  • Notebooki
  • Komputery
  • Sprzęt elektroniczny
  • Nawigacje GPS

Więcej informacji udzielamy pod numerem 601-801-200. Zapraszamy do współpracy!