Kabura SMART VIEW MAGNET do SAMSUNG A22 4G granatowy

  • €3,43
  • St.
    Nicht verfügbar

Kabura z technologią SMART VIEW i funkcją wybudzania / usypiania urządzenia. Dedykowana telefonom z Androidem. Posiada specjalne okienko, na którym wyświetla się data i godzina. Zamykana na magnes.

Etui zostało wyposażone w cienki panel, który pozwala na wyświetlanie daty i godziny po zamknięciu klapki. W zestawie znajduje się karteczka z QR kodem, za pomocą którego pobierzesz aplikację niezbędną do uruchomienia tej funkcji, oraz unikalny kod, dzięki któremu skonfigurujesz etui ze swoim urządzeniem.

Etui zapewnia doskonałą ochronę dla całego urządzenia, chroniąc je przed zniszczeniami, zarysowaniami i zabrudzeniami, oraz zapewnia łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Ponadto futerał posiada specjalny otwór na głośnik, który umożliwia swobodne prowadzenie rozmó;w, gdy etui jest zamknięte.

Kabura może również pełnić rolę podstawki. Umożliwia to bezproblemowe oglądanie filmów i przeglądanie zawartości telefonu. Dodatkowo obudowa posiada funkcję włączania i automatycznego usypiania urządzenia. Otwarcie etui wybudza urządzenie, natomiast zamknięcie klapki usypia smartfon, co znacznie zmniejsza zużycie baterii; wszystko to za sprawą specjalnych magnesów umieszczonych w obudowie.


Jak włączyć funkcję wyświetlania daty i godziny - krok po kroku:

  1. Zeskanuj QR kod widoczny na naklejce wewnątrz opakowania
  2. Wejdź w udostępniony link
  3. Pobierz i zainstaluj aplikację Smart View
  4. Uruchom aplikację, wprowadzając indywidualny numer seryjny umieszczony na naklejce wewnątrz opakowania
  5. Ciesz się technologią Smart View na swoim telefonie!