Futerał TREND do IPHONE 11 różowy

  • €7,10
  • St.
    Nicht verfügbar

Wyjątkowe etui Trend z łańcuszkiem zapobiegającym wypadaniu gwarantuje pełną ochronę telefonu w różnych sytuacjach. Stylowy wygląd sprawia, że pokrowiec sprawdzi się jako doskonały dodatek do letniej garderoby.

Futerał Trend to połączenie metalicznych i błyszczących efektów na pikowanym wzorze ze złotymi liniami. Cały ten design wpisuje się w nowoczesną estetykę, która nie tylko podkreśla stylowość urządzenia, ale też przykuwa oko niezależnie od gustów. Ozdobny łańcuszek wbudowany w poprzek tylnej części etui ułatwia wygodne trzymanie telefonu i zabezpiecza go przed wyślizgnięciem się z ręki.  

Etui pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo smartfona i zapobiegać uszkodzeniom przy upadku z wysokości, a także powstawaniu rys podczas częstęgo używania. Wykorzystane do produkcji trwałe tworzywa TPU oraz PC są elastyczne i dobrze przylegające, dlatego te dobrej jakości materiały gwarantują nie tylko ochronę na wysokim poziomie, ale też wieloletnią trwałość. Miękkie wnętrze futerału zabezpiecza obudowę smartfona przed zarysowaniami. Solidne krawędzie z wycięciami na złącza posiadają wzmocnione ranty, dzięki czemu masz pewność, że urządzenie pozostanie osłonięte ze wszystkich stron. 

Materiał: TPU + PC