FORCELL Carbon kabel Typ C do Typ C 3.0 QC Power Delivery PD 60W CB-02C czarny 1 metr

  • Add feedback:
  • Code: PAR_449462
  • Availability: None
  • €6.80
  • pcs.

Superszybki, multimedialny kabel do ładowania i transmisji danych. Obsługuje technologię szybkiego ładowania Power Delivery. Zakończenia wtyków są wzmocnione metalowym oplotem, dzięki czemu jest w stanie przetrwać intensywne użytkowanie. Maksymalna moc wynosi 60 W- nadaje się do ładowania laptopów.

Idealny kabel do współpracy z systemem Android Auto
Kabel Forcell CB-02Cjest kompatybilny z systemem Android Auto. Wykorzystasz go w samochodzie obsługującym funkcję Android Auto przez przewód USB C. Po podłączeniu możesz bezpieczne korzystać z telefonu: odbierać połączenia, słuchać muzyki.

Superszybki- wykorzystaj do ładowania laptopów
Jest idealny nie tylko do smartfonów, tabletów, ale też laptopów, które obsługują ładowanie przez złącze USB typ C. Akcesorium umożliwiaszybkie ładowanie w technologii Power Delivery z maksymalną mocą 60 W. Jednak to nie wszystko. Wraz z naszym produktem możesz również dzielić się ważnymi plikami i dokumentami. Przesyłaj zdjęcia, filmy, pliki audio z urządzenia na urządzenie w ekspresowym tempie.

Nowoczesny standard USB typ C
Kabel wyposażony jest w złącza USB typ C do USB typ C. Jest to obecnie najnowszy standard ładowania, który oferuję transmisję danych aż do 10 Gbit/s. Co to oznacza w praktyce? Z kablem CB-02C dwa razy szybciej prześlesz dane, naładujesz urządzenia niż z przewodem z wersją USB 3.0.

Wygodna praca z telefonem
Kabel ma długość 1 metra. Tym samym umożliwia wygodną pracę ze smartfonem zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Super mocny, wytrzymały
Kabel Forcell CB-02Cma metalowy oplot, który czyni go bardziej odpornym na złamania i uszkodzenia. Dodatkowo ma zapobiegający się plątaniu splot. Gwarantujemy, że przetrwa nawet intensywne użytkowanie.

Bezpieczeństwo
Kabel ma funkcję ochrony przed przeładowaniem. Jest bezpieczny dla podłączanych do niego urządzeń.

Sportowy wygląd
Zastosowany wzór włókna węglowego sprawia, że przewód zyskuje sportowy wygląd. Akcesorium doskonale komponuje się z wnętrzem każdego auta. Kabel jest nie tylko praktyczny, ale stanowi także ekskluzywny gadżet motoryzacyjny.

Specyfikacja:
Rodzaj wtyku: USB-C do USB-C
Moc: 60 W
Kolor: Czarny
Długość: 1 m
Kompatybilne technologię szybkiego ładowania: Power Delivery
Współpracuje z systemem Android Auto