Forcell Zestaw Słuchawkowy Premium Sound U3 mini jack 3,5mm Czarny

  • Add feedback:
  • Code: PAR_582552
  • Availability: None
  • €7.79
  • pcs.

Słuchawki douszne Forcell U3 są lekkie, wygodne i kompaktowe.  Wyposażone w  uniwersalne złącze mini jack 3,5 mm współpracują ze smartfonem, tabletem czy laptopem wyposażonym w to złącze.  Para 10 mm głośników zapewnia mocny, wyrazisty bas. Idealne do odtwarzania muzyki, podcastów i prowadzenia rozmów.   

Nastawione na efektowność brzmienia

Głęboki bas oraz słyszalność wysokich i niskich tonów to cechy, które doceni każdy pasjonat muzyki. Pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 000 Hz pozwala usłyszeć całą game tonów.

Idealne do pracy, rozrywki, w podróży

Słuchawki doskonale dopasowują się do kształtu ucha. Specjalna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapobiegają wypadaniu słuchawek i dają poczucie komfortu przez wiele godzin. Długi przewód nie ogranicza ruchów, dzięki czemu można swobodnie słuchać muzyki i korzystać z  urządzenia.  

Słuchanie i prowadzenie rozmów 

Słuchawki idealnie sprawdzają do słuchania muzyki oraz prowadzania rozmów. Wbudowany pilot umożliwia sterowanie głośnością, przełączanie i zatrzymywanie utworów oraz odbieranie  połączeń telefonicznych bez konieczności wyciągania telefonu.  Wysokiej jakości mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych. 

Produkt jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych ze złączem mini jack 3,5 mm.

Specyfikacja: 
Typ słuchawek: dokanałowe
Typ złącza: mini jack 3.5 mm
Średnica głośnika: 10 mm
Pasmo przenoszenia: 20~20 kHz
Impedancja: 16 Ω
Czułość: 102dB +/- 3 db
Długość przewodu: 120 cm
Wbudowany mikrofon i pilot sterujący
Obsługa połączeń oraz sterowanie odtwarzaczem muzyki