BASEUS HUB adapter przejściówka 6w1 Metal Gleam Typ C CAHUB-CW0G szary

  • Add feedback:
  • Code: PAR_513291
  • Availability: None
  • €42.44
  • pcs.

Wielofunkcyjny hub Baseus Metal Gleam Series 6w1 to urządzenie, za pomocą którego przekształcisz pojedynczy port USB C aż w 6 złączy. Współpracuje z laptopami, komputerami, tabletami, smartfonami.

Każde dodatkowe złącze = więcej możliwości
HUB umożliwia korzystanie z 6 portów: 3 wtyczki USB, 1 USB Typ C, 1 USB Typ C Power Delivery, HDMI oraz RJ45 do podłączenia się kablowo do internetu.
Hub oferuje 3 złącza USB 3.0. Standardowo urządzenia elektroniczne posiadają zwykle 2 porty USB, co ogranicza możliwości podłączania różnych akcesoriów czy urządzeń. Dodatkowe trzy złącza to możliwość korzystania z większej możliwości akcesoriów współpracujących z twoim sprzętem. Podłączaj twardy, myszkę, klawiaturę, drukarkę, pendrive i wiele innych.

Podłączane dodatkowego ekranu

Hub ma złącze HDMI, dzięki któremu możesz podłączyć do swojego urządzenia drugi monitor, lub rzutnik i oglądać filmy lub wyświetlać prezentacje na większym ekranie. Złącze zapewnia obsługę obrazu o rozdzielczości do 4K.

Podłączenie do sieci za pomocą kabla
Adapter umożliwia podłączenie kabla internetowego.Działa on jak zewnętrzna karta sieciowa i zapewnia dostęp do szybkiego połączenia internetowego na poziomie 1 Gbps.

Zasilanie w standardzie Power Delivery 100 W
Dzięki obecności złącza USB Typ C Power Delivery, możesz ładować swoje urządzenie w czasie kiedy adapter jest do niego podłączony. Twój laptop może być stale podłączony do zasilania a telefon ładować baterię.


Specyfikacja:
Typ złącza:
USB Typ C (żeński)
USB Typ C (męski) - Power Delivery 100 W
Standard HDMI Typ A (żeński) - 4K 30 Hz 3D
3x USB 3.2 Gen 1 (SuperSpeed USB 5 Gbps) (USB 3.0, USB 3.1 Gen 1) (żeński)
RJ45 (żeński) - 1 Gbps
Waga: 78,5 g
Wymiary: 176 mm x 16,5 mm x 44,5 mm