DUX DUCIS Bril - skórzane etui do Samsung Galaxy Z Flip4 5G czarne

  • Add feedback:
  • Code: PAR_593298
  • Availability: None
  • €13.10
  • pcs.

Etui Dux Ducis Bril to doskonałe połączenie elegancji i praktyczności. Wykonane z ekologicznej skóry, charakteryzuje się stylowym wyglądem i funkcjonalnością. Magnetyczne zamknięcie, składana podstawka, zamknięta konstrukcja i dokładne wycięcia to cechy, które sprawiają, że to etui jest idealne do codziennego użytku. Dodatkowo, specjalna warstwa zabezpiecza przed odciskami palców, zapewniając nieskazitelny wygląd.

Magnetyczne zamknięcie etui to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego smartfona. Niezależnie od tego, co robisz, smartfon zawsze pozostaje bezpiecznie zamknięty. Mimo obecności zamknięcia, otworzenie etui jest niezwykle proste i szybkie, co pozwala na swobodny dostęp do urządzenia w każdej sytuacji.

Składana podstawka to kolejna praktyczna cecha etui Dux Ducis Bril. Dzięki niej możesz ustawić smartfon pod wygodnym kątem, co jest idealne do oglądania filmów lub prowadzenia wideorozmów. To wygodne i intuicyjne rozwiązanie, które sprawia, że korzystanie z telefonu jest jeszcze przyjemniejsze.

Wygląd etui to jego niekwestionowany atut. Elegancki, wykonany ze skóry ekologicznej design nie zawiera mocnych wzorów ani krzykliwych kolorów. Jest to akcesorium, które pasuje na każdą okazję, podkreślając styl i elegancję użytkownika. Dzięki specjalnej warstwie, która pokrywa etui nie pozostają na nim odciski palców, co sprawia, że etui zawsze wygląda nieskazitelnie.

Zamknięta konstrukcja etui sprawia, że smartfon jest chroniony z każdej strony. To daje dodatkową pewność, że urządzenie jest bezpieczne w każdych warunkach. Dokładne wycięcia w etui umożliwiają łatwy dostęp do wszystkich portów, co sprawia, że korzystanie z telefonu jest bezproblemowe.

Specyfikacja:
Model: Dux Ducis Bril
Materiał: skóra ekologiczna
Kompatybilność: Samsung Galaxy Z Flip series