Futerał Matte Mag Cover kompatybilny z MagSafe do IPHONE 15 PRO zielony

  • Add feedback:
  • Code: PAR_594014
  • Availability: None
  • €8.77
  • pcs.

Zapewnij swojemu smartfonowi wyjątkową ochronę dzięki etui Matte Mag Cover z matową, transparentną powłoką i wzmacnianymi rantami, która zabezpiecza przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Produkt jest kompatybilny z technologią MagSafe umożliwiającą m.in. ładowanie indukcyjne.

Futerał Matte Mag Cover do iPhone’a to gwaracja wysokiej jakości materiałów oraz pełnej wygody. Obsługa innowacyjnej technologii MagSafe pozwoli Ci naładować telefon bez użycia kabli. Wbudowane w pierścień magnesy sprawiają, że nie musisz ściągać etui, aby uzupełnić baterię w telefonie indukcyjnie. Możesz też swobodnie używać magnetycznych uchwytów samochodowych, nie martwiąc się o solidność mocowania podczas jazdy.  

Etui zostało wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego, które jest na tyle trwałe, że posłuży przez długi czas. Chroni telefon od niepożądanych skutków upadku z wysokości, a także powstaniem rys na gładkiej powierzchni. Podwyższone ranty wokół ekranu i wyspy aparatów nie tylko chronią krawędzie smartfona, ale też dodają estetyczny charakter matowej nakładce.

Specyfikacja:

Materiały: PC + TPU
Obsługuje technologię bezprzewodowego ładowania MagSafe.