Kabel Blue Star z oplotem ze złączem USB A do USB C 3A

  • Add feedback:
  • Code: PAR_594894
  • Availability: None
  • €3.63
  • pcs.

Kabel USB-A do USB-C z oplotem do ładowania różnego rodzaju urządzeń oraz swobodnego przesyłu danych. Zastosowanie nylonowej osłony zapobiega plątaniu się kabla i chroni przed uszkodzeniami, w tym łamaniem czy przecieraniem.

Wytrzymały, z oplotem przeciw plątaniu
Wykonany z wysokiej jakości komponentów jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia, dzięki czemu gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Otacza go gruby pleciony oplot, który chroni przewód przed plątaniem oraz wszelkiego typu uszkodzeniami.

Superszybkie ładowanie
Kabel umożliwia szybkie i bezpieczne ładowanie w standardach Quick Charge 4.0 i Power Delivery, co oznacza, że zasilanie baterii jest o 20% szybsze niż w technologi QC 3.0. Dzięki niemu naładujesz baterię do pełna w wyjątkowo krótkim czasie – nawet w ciągu 1 godziny*.

Wygodny transfer plików i danych
Pozwala dzielić się ważnymi plikami oraz dokumentami. Działa w sposób szybki i wygodny umożliwiając ekspresowe przesłanie zdjęć, filmów czy plików audio z urządzenia na urządzenie. Optymalna długość (1,2 m) wpływa na komfortowe użytkowanie i nie ogranicza ruchów w trakcie ładowania.

Specyfikacja:
Długość: 1,2 m
Złącza: USB-A, USB-C
Maks. prąd: 3 A
Maks. moc: 20 W
Styl oplotu: – CAFULE
Wsparcie standardów szybkiego ładowania: Quick Charge 4.0, Power Delivery

*Rzeczywisty czas ładowania zależy od pojemności i kondycji baterii.