Woven Mag Cover kompatybilne z MagSafe do IPHONE 13 PRO zielony

  • Add feedback:
  • Code: PAR_597963
  • Availability: None
  • €12.43
  • pcs.

Woven Mag Cover to minimalistyczny futerał z tkaniny, dedykowany dla użytkowników smartfonów iPhone, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości ładowania bezprzewodowego MagSafe. Design podobny do oryginalnej nakładki Apple.

MagSafe – wygoda i bezpieczeństwo
Technologia MagSafe, w którą wyposażone są iPhone'y serii 12 i nowsze, pozwala na szybkie ładowanie smartfona przy jednoczesnym użytkowaniu go. Większość futerałów nie obsługuje jednak tej technologii, co sprawia, że aby korzystać uchwytu samochodowego czy biurkowego, konieczne jest każdorazowe zdejmowanie etui ze smartfona. Nakładka Woven Mag Cover jest w pełni kompatybilna z technologią MagSafe – pozwala wygodnie umieścić i naładować smartfon w uchwycie lub powerbanku, bez korzystania z kabli.

Ochrona i design na najwyższym poziomie
Futerał zabezpiecza smartfona przed uszkodzeniami związanymi z codziennym użytkowaniem. Minimalizuje ryzyko powstania rys, a podwyższone ranty wokół wyspy aparatu dodatkowo chronią obiektywy. Nakładka posiada wewnętrzną wyściółkę dla jeszcze lepszej ochrony delikatnej obudowy smartfona. Ponadto przyjemna w dotyku tkanina, z której wykonany jest Woven Mag Cover, nie tylko prezentuje się minimalistycznie, ale też przyciąga uwagę elegancką kolorystką.