BASEUS Halo uchwyt ring magnetyczny do telefonu srebrny SUCH000012

  • 47,19 zł
  • szt.

Uchwyt do telefonu Halo Foldable Metal Ring Stand to funkcjonalny dodatek zabezpieczający urządzenie przed skutkami upadków czy kradzieżą.

Charakteryzujący się minimalistycznym designem i wyśmienitym wyglądem, uchwyt jest mocowany na tył obudowy telefonu lub etui. Jego niewielka grubość — zaledwie 3,3 mm — nie wpływa znacząco na wagę i rozmiary telefonu. Klej nie pozostawia śladów, a prawidłowe zamocowanie uchwytu gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu. Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami o wadze do 5 kg.

Uchwyt Halo Foldable Metal Ring Stand jest wielofunkcyjny — może służyć nie tylko jako uchwyt, ale również jako stojak na telefon czy magnetyczna blaszka do uchwytów samochodowych. Oferuje możliwość regulacji 360 stopni w poziomie i 120 stopni w pionie. Przed zamocowaniem produktu zaleca się pozostawienie go przez 2-3 godziny w temperaturze pokojowej, aby fabrycznie naniesiony klej osiągnął swoje optymalne właściwości. Miejsce, na którym planujesz przykleić uchwyt, powinno być czyste z kurzu i tłuszczu.

Specyfikacja:
Kolor: srebrny
Materiał: aluminium
Wymiary: śr. zew. 57 mm, śr. wew. 47 mm
Waga produktu: 29 g
Kompatybilność: wszystkie telefony do 5 kg