BASEUS HUB adapter przejściówka 11w1 Metal Gleam Typ C do 3xUSB 3.0 / 2x HDMI / Typ C PD / RJ45 / microSD/SD / VGA / AUX CAHUB-CT0G

  • 337,31 zł
  • szt.
    Niedostępny

Wielofunkcyjny hub Baseus Metal Gleam Series 11w1 to urządzenie, za pomocą którego przekształcisz pojedynczy port USB-C aż w 11 złączy. Współpracuje z laptopami, komputerami, tabletami, smartfonami.

Każde dodatkowe złącze = więcej możliwości
HUB umożliwia korzystanie z 11 portów: 3x USB-A, 1x USB-C Power Delivery, 2x HDMI, 1x VGA, 2x czytniki kart (TF / SD) i 1x RJ45 do podłączenia się kablowo do internetu.

3x USB 3.0
Hub oferuje 3 złącza USB 3.0. Standardowo urządzenia elektroniczne posiadają zwykle 2 porty USB, co ogranicza możliwości podłączania różnych akcesoriów czy urządzeń. Dodatkowe trzy złącza to możliwość korzystania z większej możliwości akcesoriów współpracujących z twoim sprzętem. Podłączaj twardy, myszkę, klawiaturę, drukarkę, pendrive i wiele innych.

Podłączane do 3 dodatkowych ekranów
Hub ma 2 złącza HDMI i 1 złącze VGA, dzięki którym możesz podłączyć do swojego urządzenia dodatkowe monitory bądź rzutnik i oglądać filmy lub wyświetlać prezentacje na większym ekranie. Złącza HDMI zapewniają obsługę obrazu o rozdzielczości do 4K 30 Hz, a złącze VGA zapewnia obsługę obrazu o rozdzielczości do Full HD 60 Hz.

Dwie karty pamięci
Hub ma 2 sloty na karty pamięci SD i microSD i umożliwia jednoczesny odczyt z obu kart. To bardzo wygodna funkcjonalność, która daje większą swobodę działania- ważne, bo większość adapterów na rynku nie zapewnia obsługi dwóch kart jednocześnie.

Ładowanie urządzeń
Adapter umożliwia podłączenie urządzenia do zasilania o mocy nawet 100 W. Możesz ładować swoje urządzenia podczas korzystania z laptopa w tym samym czasie. Stacja dokująca obsługuje szybkie ładowanie Power Delivery 100 W przez USB-C.

Podłączenie do sieci za pomocą kabla
Adapter umożliwia podłączenie kabla internetowego. Działa on jak zewnętrzna karta sieciowa i zapewnia dostęp do szybkiego połączenia internetowego na poziomie 1 Gb/s.

Port audio
Dzięki złączu AUX (Mini Jack 3.5 mm) możesz słuchać swojej ulubionej muzyki na słuchawkach w niezwykłej jakości - bez szumów i zakłóceń.

Styl i elegancja
Aluminiowe, gładkie wykończenie dodaje najnowocześniejszej estetyki do domu lub biura, oferując jednocześnie niezrównaną trwałość.

Bezpieczeństwo korzystania
Adapter jest bezpieczny w użytkowaniu. Chroni podłączone do niego urządzenia m.in. przed zwarciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem. Profesjonalna i bezpieczna przejściówka Plug & Play (nie wymaga żadnych sterowników). Dioda LED sygnalizuje poprawność działania adaptera.

Specyfikacja:
Materiał: stop aluminium
Złącze: USB-C
Porty:
- USB-C – Power Delivery 100 W 5V/9V/14.5V/20V 5A
- 3x USB-A 3.0 – 5 Gs/s
- 2x HDMI – 4K 30 Hz 3D
- VGA – Full HD 60 Hz
- czytnik kart SD – 60 Mb/s
- czytnik kart microSD (TF) – 60 Mb/s
- AUX (Mini Jack 3.5 mm)
- RJ45 (Ethernet) – 1 Gb/s
Moc: 100 W
Wymiary: 162 x 48.3 x 17.14 mm
Waga: ok. 127 g
Wsparcie technologii szybkiego ładowania: Power Delivery 100 W