BASEUS HUB adapter przejściówka 7w1 Typ C do 3xUSB 3.0 / HDMI / Typ C PD / microSD/SD CAHUB-CZ0G

  • 176,14 zł
  • szt.

Wielofunkcyjny hub Baseus Metal Gleam Series 7w1 to urządzenie, za pomocą którego przekształcisz pojedynczy port USB-C aż w 7 złączy. Współpracuje z laptopami, komputerami, tabletami, smartfonami.

Każde dodatkowe złącze = więcej możliwości
HUB umożliwia korzystanie z 7 portów: 3x USB-A, 1x USB-C Power Delivery, 1x HDMI i 2x czytniki kart (TF / SD).

3x USB 3.0
Hub oferuje 3 złącza USB 3.0. Standardowo urządzenia elektroniczne posiadają zwykle 2 porty USB, co ogranicza możliwości podłączania różnych akcesoriów czy urządzeń. Dodatkowe trzy złącza to możliwość korzystania z większej możliwości akcesoriów współpracujących z twoim sprzętem. Podłączaj twardy, myszkę, klawiaturę, drukarkę, pendrive i wiele innych.

Podłączane dodatkowego ekranu
Hub ma złącze HDMI dzięki któremu możesz podłączyć do swojego urządzenia dodatkowe monitory, lub rzutnik i oglądać filmy lub wyświetlać prezentacje na większym ekranie. Złącza zapewnia obsługę obrazu o rozdzielczości do 4K 30 Hz.

Dwie karty pamięci
Hub ma 2 sloty na karty pamięci SD i microSD i umożliwia jednoczesny odczyt z obu kart. To bardzo wygodna funkcjonalność, która daje większą swobodę działania- ważne, bo większość adapterów na rynku nie zapewnia obsługi dwóch kart jednocześnie.

Ładowanie urządzeń
Adapter umożliwia podłączenie urządzenia do zasilania o mocy nawet 60 W. Możesz ładować swoje urządzenia podczas korzystania z laptopa w tym samym czasie. Stacja dokująca obsługuje szybkie ładowanie Power Delivery 60 W przez USB-C.

Elegancka lustrzana powierzchnia
Niezwykła funkcjonalność to jedno, ale tym co pierwsze rzuca się w oczy jest niewątpliwie jego delikatna, lustrzana powierzchnia. Ta wykonana z szafirowego szkła osłona nie tylko świetnie wygląda, ale również jest wyjątkowo odporna na zarysowanie. Dzięki czemu, będziesz mógł się cieszyć stylowym designem gadżetu przez długi, długi czas.

Bezpieczeństwo korzystania
Adapter jest bezpieczny w użytkowaniu. Chroni podłączone do niego urządzenia m.in. przed zwarciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem. Profesjonalna i bezpieczna przejściówka Plug & Play (nie wymaga żadnych sterowników). Dioda LED sygnalizuje poprawność działania adaptera.

Specyfikacja:
Materiał: stop aluminium + szkło szafirowe + ABS
Złącze: USB-C
Porty:
- USB-C – Power Delivery 60 W 20 V / 3 A
- 3x USB-A 3.0 – 5 Gb/s
- HDMI – 4K 30 Hz
- czytnik kart SD – 60 Mb/s
- czytnik kart microSD (TF) – 60 Mb/s
Moc: 60 W
Długość kabla: ok. 15 cm
Wymiary: 78 x 45 x 12 mm
Waga: 84,2 g
Wsparcie technologii szybkiego ładowania: Power Delivery 60 W