BASEUS Invisible uchwyt ring do telefonu tarnish SUYB-0A

  • 36,50 zł
  • szt.

Uchwyt do telefonu Invisible to funkcjonalny dodatek zabezpieczający urządzenie przed skutkami upadków czy kradzieżą. Zapewnia wygodę i pewność trzymania smartfona jedną ręką, niezależnie od jego rozmiaru.

Charakteryzujący się minimalistycznym designem i wyśmienitym wyglądem, uchwyt jest mocowany na tył obudowy telefonu lub etui. Jego niewielka grubość — zaledwie 2,1 mm — nie wpływa znacząco na wagę i rozmiary telefonu. Klej nie pozostawia śladów, a prawidłowe zamocowanie uchwytu gwarantuje bezpieczeństwo podczas korzystania z telefonu. Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami o wadze do 5 kg.

Uchwyt Invisible wykonany jest z wysokiej jakości stopy cynku i stali nierdzewnej, dzięki czemu zachowuje oryginalny kolor i nie blaknie z upływem czasu. Klej, którym jest mocowany, nie pozostawia śladów, a prawidłowe zamocowanie gwarantuje bardzo dobre przyleganie i bezpieczeństwo podczas korzystania. Produkt jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami do 5 kg. Uchwyt może służyć również jako podstawka na telefon lub blaszka magnetyczna do uchwytów samochodowych. Posiada możliwość regulacji 360 stopni w poziomie i 120 stopni w pionie.

Specyfikacja:
Materiał: aluminium
Szerokość: 2,1 mm
Waga produktu: 9,2 g
Kompatybilność: wszystkie telefony do 5 kg
Mocowanie: klej 3M