BASEUS lampka nocna LED z czujnikiem ruchu/zmierzchu (białe światło) DGFM-02

  • 76,82 zł
  • szt.

Niewielka lampka Baseus Full Moon wyposażona w czujnik ruchu zapewni Ci niezbędne oświetlenie po zmroku.

Bezprzewodowa, prosta w montażu i obsłudze: wystarczy ją przekręcić, aby włączyć światło. Urządzenie ma też niesamowicie wydajny akumulator – po jednym ładowaniu może Ci służyć nawet przez ponad 400 dni. Kąt rozsyłu światła na poziomie 360° sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w wielu różnych zastosowaniach.

Lampka pracuje w 2 trybach.Możesz albo uruchamiać ją manualnie, albo korzystać z inteligentnego czujnika, który wykrywa ludzką obecność w promieniu 120° na odległość do 6 m i zapala światło na 20 sekund. Co więcej, sensory rozpoznają jasność otoczenia – włączają światło jedynie po zmroku, a w dzień je wyłączają, oszczędzając w ten sposób energię.

Akumulator o pojemności 1200 mAh wygodnie naładujesz za pomocą kabla USB-C.Lampka nie zużywa wiele energii. Pracując w trybie indukcji, może zapewniać Ci oświetlenie przez ponad rok po jednym naładowaniu jej do pełna, co trwa tylko około 3 godziny.

Specyfikacja: Materiał:ABS + PC Temperatura barwowa:3000 K Moc:0,2 W Pojemność baterii:1200 mAh Czas ładowania:2 h Czas pracy:ok. 36h