BASEUS uchwyt samochodowy 2w1 na deskę + do kratki wlotu Easy Control Pro Clamp srebrny SUYK010012

  • 65,59 zł
  • szt.
    Niedostępny

Uchwyt samochodowy na deskę lub do kratki. Zapewnia mocne dopasowanie, stabilizację i bezpieczeństwo telefonu nawet na bardzo trudnej drodze.

Dzięki trójkątnej konstrukcji mocującej i nie rysującej silikonowej macie ochronnej, telefon można trzymać pewnie i bezpiecznie w skomplikowanych warunkach drogowych.

Montaż telefonu jest bardzo prosty: wystarczy, że umieścisz swój sprzęt między ramionami i je zaciśniesz. Aby zwolnić telefon, wystarczy przycisnąć pomarańczowy guzik znajdujący się z tyłu uchwytu.

Mocny ścisk trzyma urządzenie w stabilnej pozycji, nie pozwalając mu się odczepić czy wypaść, co mogłoby spowodować jego uszkodzenie. Regulacja 360 stopni pozwala ustawiać je w dowolnej pozycji, w zależności od preferencji. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, możesz korzystać z uchwytu zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej.

Uchwyt nie pozostawia żadnych śladów czy zarysowań. Posiada dedykowany otwór na kabel ładowarki, który podłączysz bez problemu podczas jazdy. Dodatkowo możesz zamontować go na deskę rozdzielczą lub kratkę wentylacyjną.

Odporne na ścieranie podkładki z silikonu, znajdujące się wewnątrz ramion uchwytu, amortyzują nacisk powstały w wyniku hamowania i uderzeń, aby chronić telefon.

Specyfikacja:
Materiał: PC + ABS
Miejsce montażu: deska rozdzielcza, kratka wentylacyjna
Pasuje do: urządzenia mobilne 4,7”-6,7”