Bateria zewnętrzna ( Powerbank ) HOCO 10 000mAh PD20W + QC3.0 J87 czarny

  • 80,32 zł
  • szt.

Power bank o pojemności 10 000 mAH to gwarancja szybkiego ładowania w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki portom USB-A, USB-C i micro USB naładujesz dwa urządzenia jednocześnie. Technologie Power Delivery 20W i Quick Charge 3.0 skracają czas uzupełniania energii. Diody LED informują o stanie baterii power banka.

Wygodne ładowanie

Zastosowanie cenionej na rynku baterii litowo-polimerowej gwarantuje wolniejsze rozładowywanie się power banka. Pojemność na poziomie 10 000 mAh pozwoli Ci nawet dwukrotnie uzupełnić energię w telefonie (w zależności od baterii smartfona), tak że przyda się w trasie, kiedy nie ma stałego dostępu do gniazdek elektrycznych.

Kilka urządzeń jednocześnienie

3 porty, w tym micro USB, USB-C i USB-A, obsługuje technologie szybkiego ładowania Power Delivery (20W) i Quick Charge 3.0, a do tego umożliwią naładowanie w tym samym czasie dwóch urządzeń, np. smartfona, tablet, podręczną konsolę czy słuchawki typu TWS. Dzięki USB-C bez problemu podłączysz najnowszy sprzęt na rynku.

Zabieraj go wszędzie, gdzie potrzebujesz

Minimalistyczna, smukła konstrukcja oraz niewielka waga sprawiają, że power bank nadaje się do użycia w trakcie podróży, a diody LED poinformują Cię o poziomie naładowania urządzenia.


Specyfikacja:
Pojemność: 10 000 mAh
Maksymalne napięcie: 5V/3A
Moc: 20W
Materiał: ABS+PC (ognioodporne)
Porty: USB-A, USB-C, micro USB
Waga: 220 g
Obsługuje technologie szybkiego ładowania Power Delivery (20W) i Quick Charge 3.0