Szkło Hartowane 5D Roar Glass - Xiaomi Redmi Note 8 czarny

  • €7,13
  • St.
    Nicht verfügbar

5D Roar Glass to wysokiej jakości szkło hartowane klasy premium. Klej na całej powierzchni sprawia, że doskonale przylega do ekranu, zapewniając idealną przejrzystość obrazu i 100% własności dotykowych.Wysoki indeks twardości 9H zapewnia zaawansowaną ochronę ekranu urządzenia przed zarysowaniami i pęknięciami.

Doskonałej jakości szkło sprawia, że obraz zachowuje naturalne kolory przy jednoczesnym maskowaniu rys na ekranie, a oleofobowa powłoka zapewnia odporność na tłuszcz i odciski palców. Szkło jest mocne i wytrzymałe. Dzięki grubości niespełna 0,3mm nie pogrubia telefonu pozwalajac zachować mu naturalny kształt.

Posiada lekko zaokrąglone brzegi, które zwiększają komfort pracy i niwelują ryzyko przypadkowego zahaczenia palcem o ostry rant szkła.Po naklejeniu telefon zachowuje 100% właściwości dotykowych.

Dzięki załączonemu zestawowi do samodzielnego mocowania, doskonale przylega do ekranu, nie pozostawiając bąbelków powietrza.


Właściwości:

Klej: Na całej powierzchni
Grubość: 0,3mm
Materiał: Japońskie szklo Asashi Glass
Poziom ochrony: Doskonały dzięki zastosowaniu procesu carvingu*
Wygląd:Dostępne wersje transparentna oraz z akcentem kolorystycznym


W zestawie ściereczka do odtłuszczania ekranu oraz ściereczka do usuwania kurzu.


* Proces carvingu(frezowania) polega na precyzyjnym profilowaniu szkła przy jednoczesnym zmniejszaniu jego grubości z 0,7 do 0,33mm. Tak przygotowane szkło jest nie tylko perfekcyjnie dopasowane do kształtu telefonu, ale także zabezpiecza jego brzegi i wzmacnia wytrzymałość ekranu.