FORCELL Carbon kabel USB do Typ C QC3.0 3A CB-02B czarny 1 metr

  • €5,64
  • St.

Superszybki, multimedialny kabel do ładowania i transmisji danych. Obsługuje technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0. Zakończenia wtyków są wzmocnione metalowym oplotem, dzięki czemu jest w stanie przetrwać intensywne użytkowanie. Maksymalna moc wynosi 24 W.

Idealny kabel do współpracy z systemem Android Auto
Kabel Forcell CB-02Bjest kompatybilny z systemem Android Auto. Wykorzystasz go w samochodzie obsługującym funkcję Android Auto przez przewód USB. Po podłączeniu możesz bezpieczne korzystać z telefonu: odbierać połączenia, słuchać muzyki.

Szybkie ładowanie i transfer plików
Kabel Forcell CB-02B stworzyliśmy z myślą o tym, abyś mógł wykorzystać najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Akcesorium umożliwia szybkie ładowanie w technologii Quick Charge 3.0 z maksymalną mocą 24 W. Jednak to nie wszystko. Wraz z naszym produktem możesz również dzielić się ważnymi plikami i dokumentami. W ekspresowym tempie przesyłaj zdjęcia, filmy, pliki audio z urządzenia na urządzenie.

Standard USB 3.0
USB w standardzie 3.0 zapewnia przepustowość na poziomie 5 Gb/s. Dziesięć razy szybciej przetransferujesz pliki niż w standardzie 2.0.

Wygodna praca ze smartfonem
Kabel ma długość 1 metra. Tym samym umożliwia wygodną pracę ze smartfonem zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Super mocny, wytrzymały
Kabel Forcell CB-02A ma metalowy oplot, który czyni go bardziej odpornym na złamania i uszkodzenia. Dodatkowo ma zapobiegający się plątaniu splot. Gwarantujemy, że przetrwa nawet intensywne użytkowanie.

Bezpieczeństwo
Kabel ma funkcję ochrony przed przeładowaniem. Jest bezpieczny dla podłączanych do niego urządzeń.

Sportowy wygląd
Zastosowany wzór włókna węglowego sprawia, że przewód zyskuje sportowy wygląd. Akcesorium doskonale komponuje się z wnętrzem każdego auta. Kabel jest nie tylko praktyczny, ale stanowi także ekskluzywny gadżet motoryzacyjny.

Specyfikacja:

Rodzaj wtyku: USB - USB-C
Moc: 24 W
Kolor: Czarny
Długość: 1 m
Współpracuje z systemem Android Auto
Kompatybilne technologie szybkiego ładowania: Quick Charge 3.0