Futerał Silicone Mag Cover kompatybilny z MagSafe do IPHONE 11 PRO MAX czerwony

  • €7,46
  • St.
    Nicht verfügbar

Zapewnij swojemu smartfonowi wyjątkową ochronę dzięki etui Silicone Mag Cover z wytrzymałą, silikonową powłoką, która zabezpiecza przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Produkt jest kompatybilny z technologią MagSafe umożliwiającą ładowanie indukcyjne.

Futerał Silicone Mag Cover do iPhone’a to gwaracja wysokiej jakości materiałów oraz pełnej wygody. Obsługa innowacyjnej technologii MagSafe umożliwia naładowanie telefonu w standardzie ładowania bezprzewodowego Qi. Po założeniu nakładki wystarczy przyłożyć ją do ładowarki indukcyjnej, a wbudowane magnesy stabilnie przymocują smartfona do pola ładującego i pozwolą uzupełnić energię. Tego rodzaju udogodnienie daje Ci dużą swobodę w korzystaniu z urządzenia zarówno podczas ładowania, jak i w użyciu z magnetycznymi uchwytami samochodowymi.

Etui zostało wykonane z matowego silikonu, które jest na tyle trwałe, że posłuży przez długi czas. Chroni telefon od niepożądanych skutków upadku z wysokości, a także powstaniem rys na gładkiej powierzchni. Wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodatkowo zabezpiecza obudowę telefonu. Antypoślizgowa powłoka sprawia, że etui nie wyślizguje się, a co za tym idzie leży wygodnie w dłoni. Zaokrąglone, wystające ranty osłaniają krawędzie smartfona, a niezbędne wycięcia ułatwiają dostęp do portów, dlatego z łatwością skorzystasz ze wszystkich funkcjonalności.

Specyfikacja:
Materiał: Silikon, mikrofibra (wewnętrzna część)
Obsługuje technologię bezprzewodowego ładowania MagSafe.