DUX DUCIS Flas - szkło hartowane z ramką do Apple Watch Ultra/Ultra 2 49mm czarne

  • €6,77
  • St.

Szkło hartowane Dux Ducis Flas z aluminiową ramką dla Apple Watch Ultra / Ultra 2 49mm. Oferuje nie tylko pierwszorzędne zabezpieczenie, ale także komfort codziennego użytkowania. Wzmocnione elegancką aluminiową ramką, zapewnia ochronę przed zarysowaniami i uderzeniami. Dzięki specjalnej warstwie kleju, szkło idealnie przylega do ekranu, nie wpływając negatywnie na czułość dotyku.

Doskonała ochrona i wygoda
Dux Ducis Flas to wielowarstwowa osłona, która doskonale zabezpiecza ekran zegarka. Dzięki swojej konstrukcji, zabezpiecza wyświetlacz przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania czy uderzenia.

Niezawodne przyleganie i zachowana czułość
Specjalnie zaprojektowane tak, by na całej powierzchni być klejone, szkło Dux Ducis Flas doskonale przylega do ekranu, gwarantując jego stabilność. Co więcej, nie wpływa to na czułość dotyku, co jest kluczowe dla wygody użytkowania.

Aluminiowa ramka
Jest nie tylko stylowym dodatkiem, ale przede wszystkim praktycznym rozwiązaniem. Ramka okalająca szkło zapobiega jego wyszczerbieniu, dodając dodatkowego bezpieczeństwa dla Twojego zegarka.

Specyfikacja:
Model: Dux Ducis Flas
Materiał: szkło hartowane + aluminium
Kompatybilność: Apple Watch Ultra / Utra 2 49mm