DUX DUCIS Aimo - pancerne etui do Samsung Galaxy A54 czarne

  • 35,16 zł
  • szt.

Etui Dux Ducis Aimo to idealny wybór dla tych, którzy cenią funkcjonalność i styl. Gruba, elastyczna ramka z TPU i sztywny tył z PC zapewniają efektywną ochronę przed upadkami i uderzeniami. Ciekawy, nowoczesny design etui, a także łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów, sprawiają, że to etui to prawdziwa gratka dla każdego użytkownika smartfona.

Zabezpieczenie urządzenia to kluczowa funkcja każdego etui. Gruba, elastyczna ramka z TPU i sztywny tył z PC oferują skuteczną ochronę przed upadkami i uderzeniami. Podniesione krawędzie wokół ekranu i aparatu dodatkowo chronią te wrażliwe elementy telefonu przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami.

Unikalna cecha tego etui to możliwość zawieszenia telefonu na nadgarstku, szyi lub na ramieniu dzięki otworkom na smycz lub pasek. Ta funkcja sprawia, że telefon jest zawsze pod ręką i gotowy do działania, bez obawy o jego bezpieczeństwo.

Nowoczesny design to kolejny atut etui Dux Ducis Aimo. Wyjątkowy wygląd sprawia, że telefon z tym etui będzie przyciągał wzrok i podkreślał Twój indywidualny styl. Wszystko to, nie rezygnując z łatwego dostępu do wszystkich przycisków i portów. Dzięki precyzyjnie wyciętym otworom, możesz korzystać z wszystkich funkcji telefonu bez konieczności zdejmowania etui.

Specyfikacja:
Seria: Dux Ducis Aimo
Materiał: TPU + PC