GOODRAM ALL IN ONE M1A4 - czytnik kart ze złączem USB/micro USB + karta micro SD 64GB

  • 41,92 zł
  • szt.

Karta micro M1A4 All in One to wszechstronne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność kilku urządzeń w jednym. Ten czytnik kart jest wyposażony w złącza USB 2.0 oraz micro USB, umożliwiające swobodne przenoszenie danych pomiędzy smartfonami, komputerami, tabletami, aparatami fotograficznymi i kamerami. W zestawie znajduje się również szybka karta pamięci w standardzie UHS-I.

Do stosowania z wieloma urządzeniami
Dzięki wykorzystaniu wielu interfejsów, M1A4 stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chcą swobodnie przenosić dane pomiędzy większością swoich urządzeń.

Wszystkie akcesoria do przenoszenia danych w jednym miejscu
M1A4 to zestaw akcesoriów niezbędnych do transferu plików pomiędzy komputerami, telefonami i aparatami fotograficznymi. Oprócz czytnika, w zestawie znajduje się karta pamięci o pojemności 64 GB, spełniająca standard UHS-I, oraz adapter.

Twoje dane zawsze przy Tobie
Chcesz, aby Twój pendrive był zawsze przy Tobie? Dzięki obudowie z niewielką perforacją możesz przypiąć je do kluczy, smyczy lub trzymać w kieszeni i mieć swoje dane zawsze na wyciągniecie ręki.

Uniwersalny i wygodny
Obudowa wykonana z wytrzymałego materiału z obrotowym systemem zabezpieczenia złącza USB to wyróżniki pamięci UTS. Z kolei uniwersalny rozmiar i kształt to atuty, które sprawiają, że jest on najpopularniejszym modelem pamięci wybieranym przez użytkowników.

Specyfikacja:
Pojemność: 64 GB
Interfejs: Micro USB, USB-A 3.2 gen 1 (kompatybilny wstecznie z USB-A 3.0/2.0/1.1)
Prędkość pracy:
- odczyt: do 60 MB/s
- zapis: do 20 MB/s
Wymiary: 57,1 x 19,3 x 10,7 mm
Waga: 15 g
Kompatybilność z systemami operacyjnymi: Windows 2000 SP4 i nowsze, MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze

Zestaw zawiera:

  • karta micro + adapter,
  • czytnik kart ze złączem USB 2.0 i microUSB typu B