Mikrofon na wysięgniku pojemnościowy z membraną ART AC-03 USB

  • 136,89 zł
  • szt.

Mikrofon pojemnościowy ART AC-03 na wysięgniku z membraną. Jest to wyjątkowa i przystępna cenowo propozycja przeznaczona głównie dla streamerów, vlogerów, graczy, a także dla osób pracujących zdalnie.

Ten mikrofon pojemnościowy umożliwia szybkie stworzenie własnego mini studia nagrań. Niezależnie od tego, czy nagrywasz filmiki, podcasty, videobloga, czy chcesz być wyraźnie słyszany przez współpracowników – wystarczy podłączyć mikrofon do portu USB w komputerze. Z mikrofonem ART AC-03 wchodzisz w półprofesjonalny świat nagrań bez potrzeby inwestowania w drogie i skomplikowane systemy. Wystarczy program do nagrywania, montażu i miksowania dźwięku.

Mikrofon oferuje łatwość obsługi dzięki złączu USB. Jego charakterystyka kardioidalna pozwala na doskonałe zbieranie dźwięków z przodu i boków, co jest idealne dla domowego studia nagraniowego. W praktyce mikrofon oferuje wszystko, co potrzebne do zadowalającej jakości nagrań. Wygodny wysięgnik umożliwia umieszczenie mikrofonu w dogodnym miejscu, a dodatkowa regulacja pozwala na optymalne ustawienie kąta. W zestawie znajduje się również filtr POP i gąbka wygłuszająca, które poprawiają jakość nagrania, minimalizując wydźwięk głosek wybuchowych. Mikrofon posiada elegancką matową obudowę oraz zasilanie USB 5 V.

Specyfikacja:
Producent: ART
Symbol producenta: MIART AC-03
Rodzaj produktu: mikrofon pojemnościowy z wysięgnikiem
Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 KHz
Impedancja: 32 Ω
Czułość mikrofonu (przy 1kHz): -34 dB ±2dB
Długość przewodu: 1,5 m
Wtyk/gniazdo: USB 2.0 (zasilanie 5 V)
Inne cechy: w zestawie filter POP oraz wygłuszająca