Projektor GWIAZD LED / Disco astronauta biały TYD-YHY-001

  • 119,04 zł
  • szt.

Projektor gwiazd w formie astronauty to ciekawa alternatywa dla lampki nocnej w dziecięcym pokoju. Zmienia pomieszczenie w piękny ruchomy gwiazdozbiór wędrujący po suficie i ścianach. Sprawdzi się również podczas domowych imprez. Posiada wiele trybów pracy oraz pilot zdalnego sterowania.

Astronauci tworzą relaksującą atmosferę, idealną dla dzieci, które boją się ciemności, zwłaszcza przed pójściem spać. Pobudza wyobraźnię dziecka i pozwala mu się zrelaksować. Dzieci mogą się poczuć tak, jakby podróżowały w kosmosie!

8 trybów podświetlenia zapewnia niezwykłe doznania. Symuluje prawdziwe gwiaździste niebo, migające gwiazdy, przynosząc ci inne marzycielskie uczucie.

Głowę astronauty można obracać o 360° pod dowolnym kątem, aby przełączać, poruszać i używać między różnymi kątami. Podstawa księżycowa jest zdejmowana, a ramię może poruszać się o 360 stopni, co pozwala na przyjmowanie różnych pozycji.

Pilot pozwala sterować urządzeniem, dzięki temu można zmienić tryb oświetlenia, dostosować jasność i głośność oraz pozwala na ustawienia wyłącznika czasowego.


Specyfikacja:
Tryby pracy:
- regulowana jasność światła LED (40%, 70%, 100%),
- regulowana prędkość  (brak ruchu, wolna, średnia, szybka)
- rotacja o 360°
- wbudowany stoper  (45 minut, 90 minut lub cały czas)
- zielone gwiazdki – są wystrzeliwane przez laser i możesz zdecydować się na rozjaśnianie i znikanie gwiazd, świecenie na stałe lub ich wyłączanie
- tylko gwiazdki  – w pokoju zadziała ewentualna opcja pozostawienia samych gwiazdek.
Rodzaj światła: LED RGB
Długość fali lasera: 532 nm
Materiał: ABS + PC + PVC
Kolor: biały
Wymiary: 12,3 x 11,5 x 24,5 cm
Napięcie: 5 V/1 A
Zasilanie: kabel USB (w zestawie) 100-240 V ~ 50/60 Hz 0,4 A
Sterowanie: pilot (baterie: 2x AA – brak w zestawie)
Odległość działania pilota: <5 m

W zestawie:
- Projektor astronauta
- Podstawka
- Kabel USB
- Pilot
- Instrukcja obsługi
- opakowanie