SERWIS IPHONE, NAPRAWA WYŚWIETLACZA, WYMIANA WYŚWIETLACZA LCD ORAZ DOTYKU IPHONE XR

  • 549,00 zł
  • szt.

Naprawa wyświetlacza oraz dotyku w Apple, wymiana wyświetlacza LCD w iPhone XR w naszym serwisie w Krakowie

Nasi technicy w serwisie ALKOM w Krakowie precyzyjnie usuną niesprawny wyświetlacz LCD, a następnie profesjonalnie zamontują nowy wyświetlacz, czyli warstwę dotykową i wyświetlacz LCD z zachowaniem obowiązujących wymogów producenta oraz wszelkich norm bezpieczeństwa.

W trakcie naprawy wykorzystujemy części oryginalne lub najwyższej jakości zamienniki - to Ty decydujesz, które z nich mamy wykorzystać.

Użyte podzespoły są dedykowane do Twojego telefonu iPhone XR  co gwarantuje, że Twoje urządzenie Apple nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie jak przed usterką.

Modele iPhone, w których wymienimy dla Ciebie wyświetlacz w Krakowie:

iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone Pro Max.

Wymiana wyświetlacza w naszym serwisie Apple w Krakowie odbywa się expressowo, na poczekaniu, od ręki i trwa średnio około 30min - 2h!

Nie jesteśmy najtańsi...

Jesteśmy za to najlepsi w tym, co robimy, używamy materiałów oraz sprzętu najwyższej jakości! Zatrudniamy doświadczonych Inżynierów i Techników serwisu.

Powierzając nam swój sprzęt będziesz pewny ze zaufałeś firmie z prawie 20 letnim doświadczeniem!

ZAUFAŁY NAM TYSIĄCE KLIENTÓW PRYWATNYCH ORAZ FIRM, DOŁĄCZ DO NICH!